Bolesti, už je to 11 rokov v pravom boku

Príspevok v téme: Bolesti, už je to 11 rokov v pravom boku
Princesska

Pochodila som plno lekarov, chirurgia, gynekologia, urologia, slepé crevo vylucene, cysta ziadna, strasne ma boli v pravom podbrusku v mieste kde je vajecnik, niektore dni su lepsie, niektore horsie, ale stale to boli v case ovulacie si niekedy musim zobrat tabletku proti bolesti, bolesti mam aj mimo ovulacie, zacalo to vsetko ked som mala 16 rokov a narazila som na bobovej drahe + silny namahavy kasel po chripke, tak teraz neviem ci som si tam natrhla nejake vazivo uz navzdy, alebo co, pruh nemam, resp. moze byt nejaky vnutorny pruh? ak ma niekto podobny problem nech napise, lekar i odporuca laparoskopiu, ze jedine tak s ana to príde, ked lekari netusia co to je, pod narkozu s ami velmi nechce, ale je to velmi obmedzujuce

jajkafr

ahojte v piatok som bola u gynekologičky a poslala ma znova na gastroenterológiu kvôli tým bolestiam v podbrušku s podozrením na celiakiu (alergia na lepok) lekárka mi povedala, že už mala jeden taký prípad a potom sa potvrdila celiakia mám strach budúci týždeň sa idem objednať ku gastroenterológovi a potom budem už len čakať na výsledky ...

kvietok6

Ahojky..no ludia,tak ja sa tiez pridavam... bolest v pravom boku je hrozna.. mne to zacalo prvykrat ked som bola na Cypre pred dvomi rokmi.. teraz mam 22 rokov.. bolest sa objavuje obcas,nie kazdy den,ale pochodila som tiez dost doktorov..no na nic neprisli...ja si myslim,ze to mam bud zo stresu..kedze ho mam dost na VS..alebo ked som nafuknuta a mam zapchu... ale skor by som povedala,ze zo stresu..lebo napr bolelo ma to tento tyzden a vcera som mala zapocet... a dnes uz nic..no cely tyzden som bola vystresovana ... no sama neviem aku to ma pravu pricinu...

milagros

ahoooj

chápem tvoje problémy..mám podobný problém.. v ľavom dolnom boku ..tiež som absolvovala mnohé vyšetrenia a všetko je v poriadku..jedine čo teraz vyskočilo..je oblička.. na pravej strane..
laparoskopiu som absolvovala..asi pred týždňom...všetko bolo v poriadku..
ta lap. sa dá prežiť..len potom to trochu bolí..
Tebe zistili niečo od vtedy?

Princesska

mojaeni - tak zo zapalu to predpokladam, ze bude aj u mna az na to, ze ja s otehotnenim problemy nemam, dik za radu na ine ako skusit tu laparku to zatial nevidim

jajkafr - ja som bola 2 x v narkoze tiez som nezvracala, len divny pocit kým sa clovek spamata a druhy krat mi hroozne padali vlasy po nej

jajkafr

ako píše mojaeni laparoskopia netrvá dlho asi hodinku. Narkózu dávajú v dnešnej dobe šetrnú napr. ja som nezvracala ani po jednej :) po prebratí sa mi mierne točilo v hlave a chvíľu som bola ospalá, ale potom už ok :)

mojaeni

Princesska,
tiez som mala rovnaky problem, silne bolesti na pravej strane.Lekar vravel, ze bud to bude slepe cerevo, alebo nieco po zenskej stranke, no cystu som nemal , vajecniky v poriadku. Pocas menstruacie som sa sla zblaznit, bolesti ma tahali do kolien.
Podstupila som laparoskopiu, prefukli mi vajcovody, odstranili pozapalove zrasty, ktorych som mala neurekom a odvtedy som v poriadku. A mesiac po zakroku som aj konecne otehotnela.
Zakrok netrva dlho, cca. hodinku, je pod uplnou narkozoz, prve dni po su samozrejme namahave skoro ako po normalnej operacii, ale zotavis sa rychlo.

Princesska

jajkafr - dakujem, viem, ze su potom male jazvicky na to som ani nemyslela, skor ta narkoza, neviem ako dlho trva taka laparoskopiu a potom ked sa clovek prebudí a caka co mu povedia, ze aký bordle tam nasli :))), pre mna to je take divne vcera strasne bolesti asi hodinu uz mi to vsade slo a potom zrazu akokeby seklo a nic, ja nerozumiem tomu je to pre mna zahada, ale podla mna tam bude mat nejake zrasty, aj ked otehotnela som na prvý šup, no vobec netusim

jajkafr

simonka
mandle mi odstránili keď som mala 10 a parazity nemám, nedávno som ich nejak chytila na praxi na detskom, ale už som sa ich zbavila fuj.

princesska
držím palčeky keď sa rozhodneš ísť na tú laparoskopiu nieje to nič strašné a navyše ja mám po 2 laparoskopiách 2 mini jazvyčky v pupku, ktoré ani nevidno a 3 na bruchu, ale tak nízko, že to zakryjú nohavičky takže z estetického hľadiska ok :) a po operácii sú mierne bolesti brucha a kĺbov, ako vychádza laparoskopia, ale napichajú ťa analgetikami a je ok :)