SEBAVEDOMIE

Príspevok v téme: SEBAVEDOMIE
retka

Ahojte,

mam taky nejaky problem ktory som nikdy predtym nemala...moje sebavedomie je na tom coraz horsie, nejako som si prestala verit, neviem cim to je, stalo sa mi to az teraz pri novom priatelovi..on mi sice dava nejavo, ze sa mu pacim a to nie len vyzorovo a podobne, ale ja mam nejaky blok ci co...on sam o sebe vyzera dobre a ja mam pocit, ze k nemu by sa hodila uplne ina zena..prosim ja potrebujem dostate svoje sebavedomie hore..ako na to? Neviem ci ste sa s tym uz niekedy stretli,lebo ja nikdy predtym nie. Dakujem

retka

Asi mas pravdu....nemala by som to tak brat..to, ze sa tak velmi paci mne nemusi sa inym a navyse tak ako pises, co sa ma stat stane sa...

AdamKrt

Asi si doteraz chodila s muzmi, kde si si povedala, ze vyzorovo su na tom rovnako, alebo horsie ako Ty. Tento je mozno na pohlad vacsi fesak - alebo je to len Tvoj pocit, ze sa Ti viac paci a Ty zacinas mat pri nom pocity menejcennosti, ze Ti ho napr. niektora preberie.

Co sa ma stat, to sa stane. Osudu nezabranis. Ale ak by to nebol ten pravy muz pre Teba, aspon to zistis. No a ak je, tak mozes byt rada, ze mas jeho lasku.

retka

Napisal si to fakt super..krasa je vec pocitu....len ide o to, ze rpeco mi kleslo sebavedomie prave pri chlapovi, ktory by mi zniesol aj modre z neba....chapes? ja som nikdy problem so sebavedomim nemala, teda nikdy som si nemyslela, ze som nejaka tutto uno alebo co ale zdrave sebavedomie mi nechybalo...

AdamKrt

Este inak. Neviem, preco sa podcenujes. Vela zien to robieba pre svoj vonkajsi vzhlad.

Ale je to ako s jablkom. Moze byt pekna supka, ale ak je z vnutra cervive...

Krasa je relativna. Ako sa hovori, je v oku pozorovatela. Volakedy napr. boli v "mode" tucnejsie zeny, lebo by neprezili.
sk.wikipedia.org

V stredoveku boli tiez preferovane take trosku baculky, ak sa to porovnava s dobovymi malbami. A co sa ma teraz clovek z mosta hadzat, ked nejaki reklamni sasovia ukazuju vychudnute vesiaky na molach ?

Co ma chlap z peknej zeny, pokial jej charakter je ubohy ? Alebo ma zle vlastnosti ? Krasa sa "preje" a za chvilu aj tak kazda kvetinka odkvitne...

Povedz si, bude Ta o 40 rokov trapit, ako vyzeras, ze nie si ako modelka ?

Mozes byt rada, ze ak chlapovi nejde iba o Tvoj vzhlad a vie si Ta vazit a milovat, taku aka si, je to podstatne viac, ako keby si bola 10x krajsia. Krasa je vec pocitu.

AdamKrt

Sama vravis, na akej vysokej urovni je Tvoj priatel. A to Ti nedviha sebavedomie, ze sa zamiloval prave do Teba ? ;)