nymfomanka?:(

Príspevok v téme: nymfomanka?:(
xtina55

Da sa to nejako liecit??
Stale myslim na sex,priatela momentalne nemam,ale na muzov sa uz pozeram len ako na sexualne objekty:(je to hrozne.Dnes som sa pristihla ako balim kamarata mojho otca!!:(co mam robit??
byvali sa so mnou rozisiel kvoli mojmu apetitu
pomoze mi psycholog alebo lieky??prosim pomozte mi som zufala:(

opakk

ja som už nemala 2 roky chlapa, cize ani sex a uz mi to ani nechyba. ale ked som mala také bujaré obdobie, tak som mala aj 2x denne sex.s jedlom rastie chut.

xtina55

mirka23 No tiez som si to myslela,ale toto trva uz tri roky a tie stavy ked to nemam su strasne.Sice nepoznam fetakov ale asi tak nejak musi vyzerat abstak:(

sya

sa mas... menila by som s tebou... ja som uz skoro rok bez sexu... v skrini velky vybrator na ktory sada prach... a samej sebe sa mi to hnusi... takze ja asi budem frigidna myslite???

BarborkaC

Neviem aky je tvoj pripad,ale mam kamaratku ktorej to diagnostikovali doktori.Ale lieky neberie.Jeden cas sa ovladala a zvladala to,ale potom behom roka vystriedala strasne vela chlapov,ono to nie je take jednoduche ked to na nu pride.Rozpravala mi o tom,tiez sa rozisla s priatelom lebo jej nestacil,cize myslim ze nymfomanka nie je snom kazdeho muza.
Ale neboj,nejako sa to da dokopy.Drzim palce!!

mirka 23

nie si nymfomanka, len máš chuť na sex, lebo ho nemáš. Je to normalne. Hormony su svine a robia s človekom divy :)