bolesti kolo hrudnika

jajkafr

sero tie bolesti môžeš mať od žalúdka. Helikobakter sa vyliečiť úplne nedá. Oni ho potlačia antibiotikami ale vo väčšine prípadov sa znova objaví. Myslím si, že to je zo žalúdka.

sero

bol som zo zaludkom mal som helikobakter uz ho asi nemam mal som aj zapal pazeraka zebi stoho nehcem chodit po doktoroh len same tabletki anic nevedia zistit scoho posielajuma na psichiatriu

jajkafr

sero bol si na vyšetrení so žalúdkom? Môže to byť napr. aj helikobakter pylory, alebo gastroezofageálny reflux.
Ja by som sa po prvom vyšetrení nedala odbiť lekárom, že to je psychika. Najprv nech ťa poriadne vyšetrí a keď všetky vyšetrenia ukážu že si zdravý až potom môže lekár povedať, že to je psychika.

kvietok17

Ale pocitujes bolest alebo nieco menej definovatelne, napr. ani nie skutocny tlak, skor neprijemny pocit v hrudniku. A ako sa citis? Si smutny? Lebo ak je to ten tlak plus smutok, tak to je depka. No to by si vedel sam a nespytoval sa ci je to psychikou.

jajkafr

a chrbtica? môžeš mať vyskočený stavec, cviknutý nerv a vtedy môže bolieť na hrudníku a táto bolesť môže vystreľovať aj do končatín.
Kto ti povedal, že to môže byť psychika?

jajkafr

koľko máš rokov? tá bolesť vystreľuje do ľavej ruky alebo do ľavej strany chrbta?
môže to byť buď od chrbtice, alebo od srdca navštív lekára.