Zvlastne sny a pocity v nich

Príspevok v téme: Zvlastne sny a pocity v nich
Summer

Chcela by som sa vas opytat na skusenosti so snami...viete nejake zvlastnosti,Napriklad mne sa casto ked spim zda,ze niekto je somnou v izbe,alebo sedi na mojej posteli a len sa na mna pozera..pritom vnimam izbu a avsetko okolo.ked sa chcem opytat co chce neda sa mi pohnut ani otvorit usta..alebo poculi sgte nieco o inkubusoch a sukubusoch(demoni co vas vraj v noci pridu pomilovat:),,,,,,,,prosim poste budem rada

rapid

mne sa obcas zda ze som sa normalne prebudil a siel som sa umyt...ale na to sa znova zobudim a idem sa umyt...a znova znova:)ze neviem ktory krat som sa zobudil naozaj lebo mam velmi zive sny

deahead

Mne sa napriklad v snoch neda bezat...ked sa mi sniva ze ma noiekto nahana mam smolu lebo naubehnem nic..iba mam merave kroky a pomalicky sa vleciem

aňa

summer:
nie nemam,len som o tom pocula a citala,ale to co opisujes sa aj mne niekedy stava..ale ja pritom citim strasny chlad a zimu

deamonka

mne sa obcas stava ze,sa mi sniva ako sa v noci s niekym milujem a pritom sa normalne spravim,a sa zobudim na orgazmus...samozrejme nie je tak silny a je...bohuzial nikdy si nepamatam tvar toho kto mi to robi,citim iba telo:)

aňa

Inkubus: Vampír, ktorý využíva sex k zisku krvi. Títo Vampíri sú považovaní za psov našej komunity, pretože porušujú morálku, manipulujú svojich “darcov“ a zbytočne vynakladajú príliš mnoho práce, k zisku krvi.
Sukuba: Ženská verzia Inkuba.

cwok

Skusali ste sa po tom ako sa zobudite pozriet z okna?ja si sny vzdy pamatam a potom ked sa pozrem z okna a chvilu na to nemyslim sny sa vzdy stratia...haluz:)

dilili

mne sa casto krat snivaju veci co sa na druhy den presne stanu ale v inych situaciach...napriklad keby sa mi snivalo ze sedim doma a padne v obyvacke obraz na druhy den ten obraz naozaj padne ale v inom prostredi a uplne inde:)