11 rokov mam vstah, som mu verna ale laka ma nevera...

Príspevok v téme: 11 rokov mam vstah, som mu verna ale laka ma nevera...
korveta2

och som zufala znacne ... v zivote som spala len z jednim muzom a ten je teraz vlastne aj moj snubenec.. priznam sa ze akosi nam ta iskra postupne z postele usla a ja premyslam o tom ake to asi je milovat sa z inym muzom, ci je to rovnake, mam plnu hlavu vasne a chuti experimentovat ale moj snubenec nie sklzli sme do obdobia ze mame sex 2 krat za 3 mesiace a ja neviem ako dalej velmi ho milujem ale obavam sa ze priroda bude silnejsia.. poradte ako to riesite vy ....mam ho podviest?

cicimici

podla mna by si sa mala najskor pokusit nejako vas vztah zachranit, kedze ocividne sklzol do strasneho strereotypu a nudy. MUSIS sa so snubencom porozpravat, alebo mu to nejako nenapadne naznacit ze by ste mali vyskusat nieco ine, proste ja neviem, ale skus urobit maximum pre zachranu vztahu ak ho lubis a ked to nevyjde tak sa s nim radsej rozid s pocitom ze si urobila co si mohla. ale bacha, hovorim rozid, nie podved ! nevera ze podla mna ta najnechutnejsia vec na svete, kto podvadza je podla mna hnusny slaboch a klamar. nehovorim ze vztahy sa nekazia a nerozpadavaju alebo nevera je proste pod uroven, hlboko pod uroven.....navyse, uvedom si ako by si sa potom citila, vies si predstavit tie vycitky svedomia?? a co mu odpovies ked ti bude hovorit ako ta miluje a ze si prenho jedina a tak?? v duchu budes samu seba nenavidet podla mna, inak si to neviem predstavit....

hormon

skus sa o tom rozpravat Korveta, urcite ti to pomoze na 100%, chce to cas, trpezlivost, a ako Jantulka napisala, kazda nevera stala za hovno.

hormon

...mna by s prepacenim jeblo o zem, keby sa dozviem, ze ma priatelka podviedla, neviem ci by som to dokazala prehltnut, neviem ako by som v danej situacií reagoval, no asi by mi v momente puklo srdce, a neviete si predstavit ako priatelku milujem, som s nou veeelmi dlho a tesim sa z kazdej chvile ked som s nou, aj ked krízy boli, ale vsetko sa zvladlo, dala mi energiu, bral som drogy, pil som, fajcil som a teraz som veeelmi dlho cisty, lebo ma zmenila, ukazala mi tu krajsiu stranku sveta, a zato jej budem navzdy vdacny...(vazte si co mate ) len tolko...

jantulka22

Nemozem povedat, ze ma nepritahoval, lebo bol moj typ nabuchany sportovec a dost velky romantik.Proste bola som z neho hotova co som sa s nim len rozpravala, ale stale som romyslala nad tym ake by to s nim bolo uzasne.Ale potom ma napadlo, ze ja by som to neprezila keby ma priatel podviedol tak preco by som to mala robyt ja.Tak som sa rozhodla, ze sa mu priznam.Aj ked stale premyslam nad nim ale no co to su len hormony a len chvylkve tak si treba dobre zvazit ci su ferove.

jantulka22

Ja mam priatela 5 rokov.A tiez som mala take myslienky pomysliet na ineho, ale mi sa od zaciatku stale rozpravame o vsetkom o vstahu, o sexe co by sa malo zlepsit alebo zmenit.Strasne nam to pomaha, ale urcite ta nevera neni riesenie.Treba sa rozpravat dost to pomaha.Stale nie len raz zacas ked mas zle myslienky.Mi sme uz boli aj zasnubeny, ale ja som sa strasne zmenila.Nasla som si kamarata a dost to poznacilo nas vztach, lebo som sa prestala s nim rozpravat len tak aby sa nepovedalo a sex tak ten sa zmenil o 180 stupnou.No ja som to uz nevydrzala a som sa mu priznala.Stym kamaratom som to uz skoncila a ja mam teraz vycitky lebo mam takeho priatela,ze mi vsetko odpustil a stale mi opakuje, ze ma nechce stratit lebo som prenho vsetkym.A tiez bol pre mna prvy a aj ja pren ho.Teraz mi dava len trochu na javo, ze mi uz tak neveri ako kedysi a trochu to potrva.Stale ma kontroluje, kdejdem a skym idem.Jemi to luto ale bohuzial vtedy rozmyslali za mna hormony a nie rozum a srdce.A dost to lutujem.Tak prosim ta neries to neverou ale rozpravajte sa.

hormon

...škoda, že muž vie prehlnut vselijake veci, ale mam aj ja niekolko ročný vztah, ale vzdy sa vieme pochopit, porozpravat sa a nasledne problem zacat riesit, takze pokial milujes cloveka, tak myslim, ze na taketo veci netreba mysliet, a to som preboha muž, čo by som mal byt ja ten kurevník, a ja myslím triezvo,ver mi ze vsade existuje ´´COMEBACK´´ , stačí sa o tom rozpravat, poprípadne zajdite za sexuologom,spravite dobre pre seba a pre zdravý vývoj vasej dlhoročnej lásky... sak preboha ženy kam to speje ?!...ale najviac smutné a ubohé je to, že tento problém chces riesit neverou...skus sa nad tym zamysliet a pozriet sa na koren problemu...len tolko

hormon

...škoda, že muž vie prehlnut vselijake veci, ale mam aj ja niekolko ročný vztah, ale vzdy sa vieme pochopit, porozpravat sa a nasledne problem zacat riesit, takze pokial milujes cloveka, tak myslim, ze na taketo veci netreba mysliet, a to som preboha muž, čo by som mal byt ja ten kurevník, a ja myslím triezvo,ver mi ze vsade existuje ´´COMEBACK´´ , stačí sa o tom rozpravat, poprípadne zajdite za sexuologom,spravite dobre pre seba a pre zdravý vývoj vasej dlhoročnej lásky... sak preboha ženy kam to speje ?!...ale najviac smutné a ubohé je to, že tento problém chces riesit neverou...skus sa nad tym zamysliet a pozriet sa na koren problemu...len tolko