škaredé alebo pekné predavačky?

tekvicka

ale no!!!v amerike su predsa vsetky jadrove fyzicky nadherne stihle blondinky s najmenej 3kami prsiami, a vzdy preziju a zahrania svet...co si nevidela este americky film alebo co?
:DDD

Petuska B

hnusná, škaredá ale technicky zdatná :-)) To vieš, nemôžme mať všetko v živote :-) Tak ženy nebývajú technicky zdatné, je to skôr rarita. Nemyslím to ako urážku.

tekvicka

jasne to si ani ja nemyslim, ze zeny, a dokonca aj tie pekne nemozu byt technicky zdatne...ja osobne si radsej tiez vyberiem muza ale ani neviem preco, mam v muzov viac doveru nielen pri technike, ale napr. aj v kamaratstve takze som skor taky typ, ktoremu to tak viac vyhovuje. su to proste len predsudky a ma ich kazdy. ja tiez nemam rada nazor ze nemoze byt zena aj pekna aj mudra a inteligentna.ved to ked mi povie priatel ze mam dobru hlavu, ze viem vela veci, dokonca predstavte si aj technickych a este ma to aj bavi tak to ako mam brat ze som hnusna a skareda? no dakujem pekne :DDD

Petuska B

Mohla ale tak 1 zo 100. Ja som písala skôr o takých tých umelých kráskach- blondínkach a nie o normálnej žene :-)

Petuska B

Keď si vyberiete peknú predavačku nemôžte predsa od nej očakávať, že bude napr. aj technicky zdatná a bude vám vedieť odborne poradiť. Ja osobne si nikdy nevyberám ženu ale muža a je mi jedno či je pekný alebo škaredý. Ako tu už niekto spomínal je to iba marketing a ženy sú obvykle iba na ozdobu a pritiahnutie mužských klientov. Spoločnosť mužov mi je príjemnejšia a zabijem dve muchy jednou ranou- aj sa dozviem čo potrebujem, aj keď teda aj niektorí muži- predavači sú tupší ako ja laik. Najmä čo sa týka techniky, ako žena potrebujem poradiť, musím si však dávať pozor na to ako sa pýtať, pretože ak zistia, že som do toho úplne tupá, predajú mi úplnú debilinu, ktorá sa im až tak nemíňa. Celkovo je najlepšie prísť do obchodu pripravený a bez toho aby som si vyberala predavača či predavačku, si jednoducho vziať to čo chcem a potrebujem. Nemám rada obchody, kde so mnou personál nejak komunikuje a stará sa mi do toho, prečo som tam prišla, niekoľkokrát sa ma úlisne pýta, čo potrebujem atď. Niekto sa však rád nechá obslúžiť, obzvlášť muži.

dagia

Ja som sa na túto tému pýtala manžela, že čo on na to. A ten povedal, že všeobecne ženy závidia ženám, takže samozrejme že aj pekná predavačka dokáže vzbudiť žiarlivosť a nevôľu u zákazníčiek / nie u všetkých/ ale myslel tým všeobecne, a tá predavačka nemusí byť vôbec hlúpa - ľudia veľmi dajú na prvý dojem. Tiež s tým súhlasím. Tak radšej je jej sympatickejšia tá "škaredšia". A o tom vyžarovaní... No téma na polemiku...

tekvicka_

ja si myslim ze zalezi aj na tom v akom obchode, ako uz bolo napisane niekde predtym. napriklad na nejaky digitalny fotak sa radsej spytam chlapa /samozrejme nemusi byt pravidlom ze zena by to nemohla ovladat lepsie/ napriklad ked pojdem ku kadernicke tak si nevyberiem tu co ma na hlave slamu a hniezdo a neviem co/tiez neznamena ze si to musela urobit sama, ale uz len to by ma odradilo. myslim ze kazdy si vebara intuitivne tak ako aj vo vztahu s inymi ludmi tak aj s predavackami ved su to tiez len ludia

doubledog

sa mi lubi, ako sa tu kazdy tvari, ze jeho zaujimaju len vykony a vzhlad predavacky je vedlajsi :))
je to komicke, lebo tomu aj snad verite, ze ste taki
ale to je asi normalne, kazdy ma o sebe mienku, aky je on dokonaly :))
ale to je iba poza

vyzkumy hovoria jasne:
pekne predavacky su oblubenejsie u muzov aj u zien

v reklamnom biznise to vedia davno, preto sa v reklamach vyskytuju pekne zeny mimoriadne casto