Som zufala zo svojej pleti a to mam len 15

Príspevok v téme: Som zufala zo svojej pleti a to mam len 15
NOEMIa

LUDIA,som uz zufala,preco nemoze mat kazdy nadhernu plet?strasne ma to poznacilo.najradsej by som bola keby som mala nieco ako harry potterovsky plast pod ktory by som sa niekedy mohla skryt.uz to dalej nezvladam.akne mi zmenilo zivot. teda kozna mi zmenila zivot. K HORSIEMU.!!!to koli nej sa mi spravilo akne.koli akne nechodim von , len vtedy ked sa mi zda ze aj bez makeupu sa to da vydrzat na dennom svetle.MOJE PROBLEMY SU TIeTO ale neviem AKO ICH RIESIT:1. MASTNA PLET (cela tvar) 2. cierne bodky . mam pocit ze su uplne vsade , na celej tvari , som sama bodka a pomaly sa mi uz vytvaraju aj na usnom lalociku. 3. vyrazky. 4. t zonu mam ruzovuuuu..a ja sa toho neviem zbavit. je to strasne.a pomaly uz aj lica.najhorsie este je ze sa mi vytvaraju obcas aj vyrazky na krku.!!! RNG!!! pomozmiiii.. NIECO CO NAOZAJ STOJI ZA VYSKUSANIEEEE>> CO POMAHA..

anjelik9

čierne bodky sa ti robia bo mas mastnu plet čiže ked zredukuješ množstvo mazu budeš ich mat ovela menej (vyskusane na sebe) mne na mastnu plet pomaha ryor aknestop pena abo bioderma sebium voda popripade gafrova maska od ab 2x tyzdenne..ked sa ti robia hnisave zapalene vyrazky tak si rob masku z droždia 1/4 kocky a troška medu (abo par kvapiek vody) ide o to aby si z toho mala taku kašičku nechaš si to na tvary 20-30 min 2-3x týždenne

jajkafr

Ahojte ja som našťastie problém s akné na tvári nemala ja som mala akné na chrbte mne to provokovala alergia na kakao, ale chcem napísať niečo iné...
sestra mala problém s akné asi od 14- rokov mala stále na tvári škaredé vyrážky, ktoré stále vytláčala čím si ich ešte viac dráždila tým to bolo horšie... chodila s tým aj ku kožnej tá ju odoslala k endokrinologičke aby jej odobrala krv na hormóny... pretože nerovnováha určitých hormónov môže spôsobovať akné, keďže to bolo ok tak jej predpísala Isotrexin gél a ten jej veľmi pomohol okrem toho si kúpila na tvár krém od Biodermy na zmiešanú pleť...a tiež keď vyšla z puberty teraz má 18 rokov akné zmizlo samé rovnako to bolo aj u mňa s akné na chrbte... krémy od Biodermy sú antikomedózne čiže sa po nich nerobia čierne bodky aspoň by sa nemali... akné môžu spôsobovať tiež zapálané a zahnisané mandle, alebo ochorenie žalúdka... možno by bolo dobre spraviť viac dôkladných vyšetrení a až nakoniec sa zamerať na liečbu akné lebo akné nemusí vždy znamenať len kozmetickú vadu môže hovoriť aj o tom, že niečo v organizme nieje v poriadku... Aknenormin alebo Roaccutan sú strašne silné lieky s množstvom nežiadúcich účinkov preto ich lekári predpisujú až nakoniec keď už všetká liečba zlyhá... držte sa :)

tmavovláska5

Ja som skusila naozaj že uplne všetko, od kozmetiky v lekarnach, v drogeriach a predpisanych mastí a tabletiek od kožných.. vyskúšala som už ale styroch kožných.. no až teraz ked mi jeden predpísal aknenormin som nadmieru spokojná sice zostalo pár jazvičiek ale je to uplne neporovnatelne oproti tomu čo som mala na tvári...a absolutne nezaleži od stravy,teda možno niekto s avyhadze aj z čokolady.. ale pytala som sa na to kožneho a vraj to sa len hovorí že to robí strava, to maš proste v sebe.

christine

dobry den. viem vam pomoct. moja sestra mala presne ten isty problem. dnes ho uz ma vyrieseny. napiste mi mobil a zavolam vam

mnamka257

ty si na tom este dobre..ja mam akne uz asi 4 roky po CELEJ tvari cervene az bosrdove zapalene hnisave pupaky.vaskusala som uz neskutocne vela kremov a antibiotik za ktore som vyhodila nenormalne peniaze a nic.teraz som zmenila koznu a ta mi predpisala dva kremy:duac gel a dalacin a este jednu zarabanu vodicku a konecne sa mi plet o dost zlepsila.sem tam sa mi samozrejme vyhodi vyrazka, hlavne ked mam menstruaciu.pouzivam taktiez rad pripravkov od garnier na aknoznu plet, ktore mi tiez dost pomahaju a uzivam probiotika.uz sa len zbavit tych cervenych flakov, ktore zostali ako "pamiatka"po akne.ktomu mi ale dufam pomoze kozmeticka, ktoru ti taktiez odporucam navstevovat.tak vela stastia.viem ako sa citis...

elims :)

z mojej skusenosti- ja som bola na tom podobne. tiez sa mi zhorsila plet zo vsetkych tych sraciek co predavaju v drogerii a kozna predpisovala len samy skinoren, duac gel, sirovu vodu a neviem este ake somariny, z coho mi absolutne nic nepomohlo, este mi to viac zapalilo a podrazdilo plet.A kde som sa jej spytala, ci by mi nemohla predpisat nieco ine ako napr. aknemorin, alebo roaccutan, tak povedala, ze mi nic take nepredpise, a ze ma radsej poslelezat do nemocnice na tzv: ZLUPOVACIU LIECBU. No v tedy ma tak neskutocne vytocila, ze som sa otocila na opetku ,odisla som a viac som sa tam ani neukazala, a ked som prisla domov tak som vyhodila takmer vsetky veci z drogerie do kosa. potom som si nasla noveho kozneho lekara- sukromnika, ktory mi hned predpisal take veci, co mi zabrali a zacala som chodit na lekarsku kozmetiku. fakt, po styroch mesiacoch som mala z akne viac menej pokoj. radim skuste si pytat u koznej/kozneho pripravky:Eclaran 5% gel a dalacin . vela stastia :)

NOEMIa

zuzanana.cize tak to sa staram o plet . keby som tak vedela vratit cas ! nekupila by som si ziadny clearskin od avonu ani clean clear , ani nic podobne co len horsi plet.a pred rokom som si este doma vytlacala pory! ja sprosta,mi to iste z toho zcervenalo.a potom vyrazky som mala len take suche. ale po koznej niekedy ani nevidem na ulicu .cize.rano si plet umyjem vlaznou vodou ususim a dam si krem ktory potom odsajem (homeopatka mi ho predpisala) ale nejaky velky rozdiel po mesiaci nevidim.potom si dam makeup .Vecer astrid www.mptoner.cz bohuzial len taku mame, ale planujem si kupit toto -odkaz odstránený- a pouzijem konopny krem na vecer. a raz mesacne navsteva kozmeticky.cize v poslednom tyzdni takto sa snazim. predtym som stale nejake masky ci uz domace,peelingy, a proste mi nic nepomaahalo