Stužková a všetky tie drobnosti

Príspevok v téme: Stužková a všetky tie drobnosti
Gill

Ahojte baby,
o chvilu ma caka stuzkova a mam par otazok, resp. neviem sa rozhodnut.

1. Dlhe alebo kratke saty? Podla mna su kratke ovela praktickejsie a skor ich neskor vyuzijem, ale vsetky dievcata budu mat dlhe. Nebudem vytrcat ked budem mat jedina kratke?

2. Zas saty :D Kupovali ste ci pozicali? Ja by som zas najradsej kupila, lebo nechcem zbytocne vyhodit peniaze za pozicanie. Nepacia sa mi vsetky tie roby, najradsej by som mala len nejake jednoduche.

3. Davali ste sa malovat a cesat? Uces si asi urobit dam, ale namalovat...no neviem. Tiez sa mi zda zbytocne..

4. Nechty...nebude to blbe, ked si ich nepojdem dat upravit, len si ich doma nalakujem nejakym lakom co sa hodi k satam?

Moje spoluzicky maju roby, pozicane alebo kupene, davaju si robit vlasy, nechty, licenie...ja som skor za nieco jednoduchsie. Co myslite?

kacik

vsak nejdes na svadbu, kludne si urob nechty doma a aj sa namaluje. ucesom to je uz horsie, ale ak chces mat nejake zaujimave haro tak radsej navstiv kadernicku a saty? viem, ze skor sa vyuziju kratke ale na stuzkovej prevazuju hlavne dlhe a nacancane roby

emca

ja som za dlhe saty, kratke malo len malo bab...a osobne sa mi na tuto prilezitost viac hodia dlhe, nepoziciavala by som ich, kupim si, a budem ich este nosit aj pri inych prilezitostiach. vlasy som si dala robit, lebo sama by som to nevedela, tak aby mi to aj vydrzalo..( a to bude teda musiet vydrzat vela otrasov..)a licenie som sa sama..to nebol problem..na nehty som vobec nemyslela..inak, by som to tiez tak urobila..jednoduchsie..lepsie takto :) ale ked chces..priprav sa dobre..stuzkova je raz za zivot.. :)))

sweetluciiii

Mne osobne velmi zalezi na mojom vzhlade, na upravenosti atd.Na mojej stuzkovej som mala vlasy len vyzehlene,pekne rovne,leskle.Nemala som vobec ziadne vycesane vlasy,natocene atd.Osobne sa mi to ani nepacilo ked mala baba urobeny nejaky uces vycesany hore alebo kudrlinky ked ma v skutocnosti rovne vlasky.Osobne si myslim,ze som s krasnymi lesklymi,rovnymi vlaskami vyzerala 100x lepsie ako moje spoluziacky.A to mam pritom mamku kadernicku.Moja predstava bola od zaciatku jasna,aby to bolo pekne,nezne ale nie umele.
Takze ak mas rovne vlasky,daj si ich pekne vyzehlit,prelakovat leskom na vlasy a daj si napr.strasovu celenku alebo si daj upravit vlasky ako na prvom obrazku co som Ti dnes poslala.Podla mna tak budes vyzerat 100000x lepsie ako Tvoje spoluziacky s kuceravymi a povypinanymi vlasmi na vrchu hlavy :-)

dd

ahojte..citam tuto diskusiu od zaciatku a ak smiem, troska sa pripojim..stuzkovu som mala sice uz davnejsie(presnejsie 7r dozadu), ale pred vyse mesiacom mal brat svadbu a tam som tiez chcela vyzerat pekne, tak som sa troska snazila posnazit :)..saty som mala bordove, po kolena a mali take tenucke ramienka, takze nepadali :), na hrudniku boli poprisivane nejake flitre a drobne koraliky do tvaru kvietkov, ale nie moc a od pasa len hladka sukna..kupil mi ich manzel na ebay za par eur..sandalky som mala cierne, na 4cm opatku,pohodlne, ciernu kabelku, bordovy nahrdelnik-take jemne kvietky a k tomu nausnice..malovala som sa sama, sice sa moc nemalujem, nemam v tom nejak extra prax a svoju fotku z tej svadby som este nevidela, ale snazila som sa tiez len tak decentne k satam primalovat..nechty som si lakovala sama, takym jemnym ruzovym perletovym lakom, umele ani gelove som este nemala a ani ma to nejako nelaka a cesala ma kamaratka kadernicka, ku ktorej chodim viac-menej stale a mala som uces na tento sposob:
www.svadba.sk
ale nemala som melir, len svojej farby hnede vlasy a mala som ich po pas..ani ziadne trblietky som si nedavala..jedna kamaratka mi ani nechcela verit, ze to mam svoje vlasy,myslela, ze mam pricesok :D a dopocula som sa, vraj aj moja starka, ktora obvykle mna moc nechvali povedala, ze to mam pekne..a tiez mam jemne vlasy, ale uces mi drzal dobre..

sweetluciiii

Urcite sa taky uces da urobit,ale musis mat vlasy minimalne po lopatky.Staci ak Ti da vacsie mnozstvo tuzidla na vlasy pred natocenim a po natoceni Ti kucery zafixuje fixaterom na vlasy a lakom,ktory vasy nelepi ale udrzi Ti ich tvar.Urcite si na vlasy nedavaj flitre,uz to daaaaaaaaaavno nie je moderne a vyzera to gycovo.Podla mna si nedavaj ani ziadne kvietky do vlasov.Uplne staci ked Ti ich vypne a da Ti tam len nejaku peknu strasovu ozdobu.
Ak budes mat vlasky spustene dole urcite si na krk daj len nejaky nenapadny nahrdelnik a na ruke staci 1 prsten vyraznejsi.
Urcite budes krasna :-)

InLoweee

1. ja som mala dlhe saty v tvare presypacich hodin, t.j. kopirujuce tvar zenskeho tela, dole od litok trosku rozsirene :)

2. kupovala som ich na trhu :) stali ma 2200sk

3. licit som sa dala vizazistke, ale dodrbala to, tak som sa doma licila dodatocne a vyslo to na jednicku ;) vlasy mi robila znama a urobila mi to perfektne - vraj najlepsi uces u nas v triede :))

4. nechty som si robila sama, t.j. francuszka manikura, kazdy si myslel ze mam umele nechty :)

a bola som spokojna, mozem povedat - jediny krat za svoj zivot - i pekna :D hh,... a to som taka seda myska v beznom zivote :)

Gill

Baby, dakujem za rady :)
Satky este nemam, pacia sa mi tie kratke posledne co dala sweetluciiii, nieco na ten styl by som si chcela kupit, nie je to roba, ale su pekne, jednoduche a nezne. Take nieco by som aj neskor urcite vyuzila. www.mojasvadba.sk

Na uces som sa uz objednala ku kadernice, mam rovne vlasy, ale su dost jemne a neviem ci by som si doma vedela urobit taky uces, co by mi vydrzal celu noc. Este som mala otazku k tej kadernicke, podla coho mi vyberie uces? Lebo sice mam predstavu co by som chcela, ale bola by som rada, keby mi aj ona poradila. Chcela by som mat kucerave vlasy a rozpustene, pripadne hore tochu vypnute a dole rozpustene, nieco ako toto www.mojasvadba.sk len neviem ci to na tych mojich vlasoch vydrzi. Co poviete?

A na nechty som sa tiez objednala, ale len na nalakovanie, umele ani gelove si nedam.