Tipy a triky pre zensky orgazmus

alussska

Adam, heh :o)... behom hodiny pár orgazmov? Tak o tom ja môžem len snívať. Ja som rada keď sa mi podarí jeden poriadny.

AdamKrt

alussska: ano, opisujem skutocnost podla seba. Iba podla seba. Nemozem hovorit za ineho.

Isteze rovnaka stimulacia je dobra, pokial dosiahnes orgazmus. Ale povedzme, ze behom hodiny dosiahnes par orgazmov pri rovnakej polohe, budes to chciet zmenit. U kazdeho je individualne, kedy si telo zacne zvykat.

Aj napr. vibratory mavaju casto regulaciu otacok, alebo iny vibrovaci program. To preto, ze sa ludom stava, ze zo zaciatku to vzrusuje, ale niekedy si telo dokaze rychlo zvyknut a potom to nema taky ucinok, pokial to nezmenis. Menenim polohy, uhla prieniku, menis aj miesta stimulacie a zvysujes vzrusenie, ktore sa bude stupnovat.

Nehovorim, ze aj pri jednej polohe, nemozes mat dobry zazitok, ale stimulaciou viacerych zon dosiahnes omnoho hlbsi a este lepsi zazitok.

alussska

Adam no pekne, len či je u Teba aj skutočnosť také ako opisuješ. Nesúhlasím vša, že rovnaká stimulácia prestáva vzrusovať. Akože meniť polohy to áno, ale keď sa nájde tá správna pri ktorej je to žene nejpríjemnejšie, tak prečo neotať práve pri nej aj celú pol hodinu, hm?

AdamKrt

alussska:

30-40 minut STYKU povazujem za RYCHLOVKU. Este aj cca 1 hodinka styku sa mi zda skoro ako rychlovka. Ale to neni o tom, ze clovek robi len jeden pohyb, pretoze rovnaka stimulacia prestava vzrusovat.

Mozem to vyjadrit v jednej vete -

Dobry sexualny styk sa konci az vtedy, ked je partnerka poriadne uspokojena a ma uz dost.

alussska

No fajn, tak sa tu muži už konečne vyjadrite ako dlho vydržíte ? Mám na mysli len samotnú penetráciu a rýchle pohyby ! Lebo 15 a viac minút vydržať a to ešte v intenzívnych pohyboch, alebo v polohe kedy je to pre muža tesnejšie a vzrušujúcejšie, tak to už je dobrý výkon. Či sa nájdu aj takí borci, ktorí to zvládnu na dlhšie ako pol hodinku? :o)
Lebo najčastejšie práve tá mužova výdrž býva pre ženu rozhodujúca, či dosiahne orgazmus, alebo nie.

Milli19891

mi sme to s priatelom robili uz vela krat no napriek tomu sa mi este nepodarilo dosiahnut orgazmus ba dokonca ani sa spravit.. nechapem v com je chyba pretoze on je moj prvy a tak nemam vela skusenosti... a dost sa snazi a zalezi mu na tom ale ja sa neviem asi dobre uvolnit..:( ako to mam spravit?

lola03

noo tak ja najlepsie dosiahnem orgazmus, ked som na nom po sediacky, leziacky to je jedno ...neni su to praveze rychle pohyby skor pomale, a vychutnavam si to a hladam ten spravny bod...potom je taky orgazmus ze odpadnem :)
ale cchcela by som radu ? klitoralny orgazmus... noo jaky taky nepoznam je to normalne ?

mnamkaaaaa

skuste sa milovat zo zadu, na psika =)a po chvilocke si hahni na nu. ked bude lezat a ty pojdes zo zadu, budes jej drazit bod G intenzivnejsie... ked da nohy k sebe bude to lepsie... je to ale tazsie pre teba

ja tuto polohu milujem, idem sa z nej zblaznit...