Nadmerne potenie pod pazuchami

Príspevok v téme: Nadmerne potenie pod pazuchami
vERONIKA_555

ahojte chodím do 9triedy nadmerne..ale fakt nadmerne!!!sa potím pod pazuchami.Aby ste si vedeli predstaviť ako.tak ten kruh od potu ma polomer asi 7cm.Hambím sa v škole prihlásiť.lebo by som rada vyhla trápnym hláškam mojich nezrelých spolužiakov.Ludia musím sa obmedzovať v oblečení.nemožem mať sivé tričká.lebo na tých to stráášne vidno..nepomáhajú dezodoranty prekrijú.iba pach.ale aj tak som pod pazuchami nonstop mokrá.Pomožte k ednokrinologovi nepôjdemlebo predsa dospievam u lekára to budem riešiť až v 18a ták...pomôžte mi...niečo overené proti poteniu,nejaký prípravook?Ludia neviete si predstaviť aké to je.je to nesmierne nepríjemne a som zúfalááááá:(prosím poradte

NaRovinu

Nie Tricolor, ale Driclor. A používala som to aj ja a pomohol len trochu. Tiež som zúfalá, neviem, čo robiť.

Paulaaaaaaaa

Som tiež v 9. triede a tiež, ako tu píšete mám tento problém. Trvá to už ale dlho (asi od 6 triedy) a neviem čo s tým.Stále nosím čierne tričká a keď si dám farebné, musím si dať mikinu alebo najlepšie, čierny sveter. Niekedy je to také zlé, že prepotím aj mikinu. Snažím sa na to nemyslieť ale to jednoducho nejde. Je umenie pre mňa nájsť biele alebo čierne tričko z materiálu, na ktorom nebude nič vidno. Čítam tu nejaké rady a celkom sa mi páči ten produkt Perspi Guard. Driclor mi príde drahší a ako tu už bolo spomenuté, páli.

dana111111

Je to hrozné kam zišlo ľudstvo. Ako sa posudzujú. Hambiť sa za to že moje telo nepracuje tak ako by malo? Aká neľudskosť z postojov voči človeku ktorý sa potí! V prípade že sa človek potí a nadmerne zapácha asi to je len obrazom poruchy niekde v tele. Ten kto sa vám vysmeje, alebo vás opovrhne je len obyčajný zcestný hlupák. Zajtra a možno na staré kolená, ale raz určite bude smrdieť aj on. Netrápte sa čo povedia druhí iba hľadajte poruchu v telíčku a možno zvýšte príjem tekutín aby sa škodlivé látky vyplavovali viac cez moč. Možno viac zásaditej stravy. Zatlačiť odchádzajúce jedy naspäť do tela určite nie je dvakrát zdravé na niečo tie potné zľazy sú.

sabinkav

Mne mama kúpila electro antiperspirant a mám kľud a to som se pred tým potila tak ako to popisuješ, krúžky som teda nemerala, ale okolo týchh 10 cm to malo. tu o tom píšu www.koniecpotenia.sk

M 25

svrbí a páli to len vtedy, ak si to dá človek na oholenú kožu, či toho príliš vela ..
ja ho používam už tiež niekolko rokov a maximálna spokojnosť!! jeden mi vydrží aj rok :)
a k tomu nejaký deo pre vônu :)

aja71

Jednoznacne driclor :-) ja ho pouzivam uz dlho a uz po 5dnoch pouzivana sa vobec nepotim :-) kupis v lekarni, cca 7eur :-) daj si ho pred spanim aje to:-) ano pali,svrbi,no nie vzdy,da sa to vydzat :-)

blablalinus

Ahoj.. mam ten isty problem. Tiez chodím do 9. triedy.Pred tym som sa potila naozaj iba pri vysokych teplotach a len pod pazuchou, ale od zaciatku sk. roka sa potim raz tolko a aj na čele a rukach.. hrozne sa za to hanbim, lebo to mam aj v zime a tak.. Riesila som to, ze som si davala rozne prirodne caje, ale moc mi to nepomohlo.. antiperspiranty tak isto nic.. Mozes to mat aj z psychiky, lebo stale nad tym rozmyslas ako ja a bojis sa, ze to niekto uvidi.. Preto to radsej skus riesit niekde u psychologa.. ten ti mozno pomoze aby si na to stale nemyslela a nebola z toho v strese, lebo v strese sa poti takmer kazdy.. :D Dufajme, ze nam to pomoze, ale aspon viem aj ja, ze nie som sama ;)

michalmmm

Vyskusajte caj zo salvie lekarskej, vraj by mal proti poteniu pomoct. Aspon mojej susedke pomohol a velmi si ho chvali.