chore????

acdar

Petuska B,

precitaj si svoje prispevky a zistis, ze v kazdom sa vyjadrujes o jej priatelovi. Mozno, ze sa vyjadrujes aj k tomu, co predostrela, ale potom by si nemala spominat jej priatela. Lebo ak ho nepoznas a nevies, ci predostrete=pravdive, tak je to ohovaranie.

Petuska B

Acdar ty sa fakt nauči čítať, vyjadrujeme sa k tomu čo nám ona predostrela a to je- že jej priateľ nadáva do všivavej vši.

Petuska B

My tu nesúdime acdar a ty sa choď ukľudniť. My sa vyjadrujeme a odpovedáme na to čo sa ona pýta. Ona vie, koho má doma, ona vie aký je. Vyjadrujeme sa k tomu čo nám ona predostrela.

acdar

A dost ma prekvapuje, ze sa tu najdu individua, ktore tvojho priatela nikdy nestretli a nevideli a na zaklade par prispevkov ho ohovaraju a zvaluju vinu na neho. To asi ani nie su ludia, ale hovada.

Petuska B

Jasné životaosud, to je klasika, obviňovať za hulvácke správanie svojho partnera sama seba. Sa spamätaj a otvor oči. Teraz ti nadáva a nabudúce ťa možno udrie a potom čo? Aj potom mu dáš ďalšiu šancu a bude sa musieť veľmi snažiť aby ťa získal späť. Ok, keď sa to stane raz, že mu ujde, že si sprostá, to sa ešte dá ospravedlniť, ale ak ti nadáva pravidelne... Vieš, prečo nemá rád tvoju mamu?? :-) Lebo tvoja mama ho už dávno dobre odhadla a bojí sa, že ti ukáže aký naozaj je. Naivita asi nepozná hraníc.

acdar

No, nikto len tak z nicoho-nic spravanie nezmeni. Zavolaj nam sem priatela, nech napise, ako to s tebou je. Inak sa to neda posudit.

zivotaosud

ach jaj suvisi to aj s mojou mammou ..on nema rad moju mamu z nejakeho dovodu vazneho nieco mu povedala to pisat nebudem...a predpokladam ze ked mu poviem ze musi o mna bojovat povie ze neda vyhrat mojej mame a ze take veci nebude robit mam taky citak ale on to urobi dojde mu raz dufam ...uvidiem a skusim mu navrhnut nejaku odbornu pomoc aby me spolu sli