Mandlovy olej na plet

Príspevok v téme: Mandlovy olej na plet
mandlovyolej

Chcela by som vas poprosit o radu, ako pouzivat mandlovy olej. Kolegyna mi poradila, ze treba po sprche este na mokre telo ponatierat male mnozstvo oleja a potom normalne utriet uterakom. Tak to tak robim, je to fajn, ale je to nelogicke pre mna, lebo olej sa s vodou nezmiesa a tym padom sa vodu nedokaze vstreba do pokozky. Na druhej strane si myslim, ze ak by som si ho natierala na utretu pokozku, tak budem velmi mastna a moja plet aj tak produkuje dost mazu. Viete mi poradit ako mandlovy olej spravne pouzivat na pokozku, ci sa da pouzivat aj na tvar a na vlasy? Dakujem.

Marika17

ďakujem za radu, ale už to máme za sebou, aj vakcináciu a iné vyšetrenia. Nevedia prísť na príčinu tak sa snažím odstániť jej tie jazvy

Marika17

kikirika je to značka Natura House. chcela som sa ťa spýtať: skutočne sa už po natretí olejom nešriabeš na nohách? Vieš moja dcéra má ten istý problém, že sa šriabe bez príčiny na nohách v noci. Je mi jej strašne ľúto a neviem jej pomôcť, skúšali sme ditiaden, rozne maste, no ten problém má stále. čo je horšie jej nohy vyzerajú strašne samé jazvy a nové chrasty po škrabaní.Poraď ako a kedy sa natieraš?

kikirika

Saloos nema pumpicku. Ten olej zo styllmedu sa ozaj oplati :-)) tusim znacka Pura natura, ale neviem najst o tejto znacke blizsie info..

Marika17

Dievčatá, máte aj vy dobré skúsenosti s používaním mandlového oleja? ak áno rosím napíšte aké a na čo ste ho vyskúšali.

Marika17

Kikirika, práve pozerám na stránku naturshopu a vidím, že ten olejček je dosť drahý :-(. Má len 50 ml a stojí 5,05€! V eshope styllmed majú 100ml za 5,50€ a ešte k tomu zdarma aplikačnú pumpičku.