Jeho najlepšia kamarátka...preháňam?

Príspevok v téme: Jeho najlepšia kamarátka...preháňam?
megannie

Kočky, ako to beriete keď má ten váš najlepšiu kamošku? Možno nie som normálna, ale mne to dosť vadí. Jasne, že mu nechcem zakazovať kamarátky, ale oni spolu chodia aspoň raz do týždňa na kávu alebo do kina, každý deň si volajú a sms-kujú. Dokonca viem o tom, že keď máme my s priateľom nejaký problém, tak on to preberá s ňou. Ona sa mu tiež stále zdôveruje a keď mu zavolá, že má problém on hneď vyštartuje za ňou. Baby ako by ste to brali? Vám sa to zdá normálne, či len ja preháňam???

winki

Mozno a verim tomu, ze tvojmu priatelovi o nic nejde ohladom nej mozno ju ma rad a nechce jej povedat nie. Nepoznam tu babu ale vyzera to tak ze ona si ho privlastnila trosku viac. Najlepsie by bolo porozpravat sa snou ibaze to sa moze kludne zvrtnut proti tebe tak fakt neviem.

megannie

Baby, winky a ellie, ja mám tiež zopár dobrých kamarátov, väčšinou bývalých spolužiakov, ale málokedy s nimi idem len tak, že sama s niektorým. Skôr ideme viaceri, ja, kamarati a aj kamaratky a sem-tam sa prida aj moj priatel. Ked uz idem s nejakym kamaratom na kavu, tak je to fakt len obcas, mozno tak raz za dva mesiace, urcite nie kazdy tyzden. No to fakt neviem ako by reagoval keby som aj ja mala takeho najlepsieho kamosa a bola vkuse s nim. Mozno by pochopil ake to je a ako sa citim.

Ja som este stale nehnevana, nerada na neho zvysujem hlas, ale dnes som sa vazne nahnevala a stale to je medzi nami take napäte...on teraz vonku umyva auto a ja si tu vylievam srdce. Aj mne to pride blbe, hlavne od tej baby, ona nema priatela a zavesila sa na mojho. Ale zas keby mu to vadilo, tak by jej to urcite povedal, lebo on nie je taky typ, ze sebou necha manipulovat.

Nechcem byt hysterka, ale fakt ziarlim baby :( Ja som uz davno chcela aby sme vymalovali kuchynu a on to stale odklada, ze mame cas a dnes sa dozviem, ze chcel tej druhej pomoct malovat byt! Ach radsej uz nic nepisem, lebo ma zas chytaju nervy.

ellie

Megannie - podla mna to s tym dneskom rozhodne prehnal a mas pravo sa hnevat. Je to nefer voci tebe, ked ste sa uz na tom davnejsie dohodli. A vyhovorky typu - ´ja som na to zabudol´ mi pridu dost blbe. Hmm.. Mne to aj tak pride cele take divne. Nehovorim, ze nemoze existovat pritelstvo medzi muzom a zenou, ale toto je uz troska moc. Zaujimalo by ma ako by on reagoval v opacnej situacii, keby mas ty nejakeho takeho kamarata..

winki

a ty nemas nejakeho kamarata? Zeby si skusila s nim semtam zabehnuť na kavičku aj ty, aby si vedela ako tvoj priatel zareaguje.

megannie

Rozpravali sme sa uz o tom, ja som s tym uz zacala niekolko krat. Ale on jednoducho nechape, preco mi to vadi, vraj nerobia spolu nic zle, ked sa rozpravaju, kavickuju. Ked som sa mu to snazila vysvetlit z mojho pohladu, ze mi je to neprijemne, tak bol z toho nervozny, ze si vraj namyslam. Tak ako to riesit?

Co hovorite na tu skusenost z dnesneho rana? Vo mne este stale vru nervy...

winki

Ella ... na tom nieje nič zlé stretnúť sa par krát do mesiaca a pokecať ale to čo robí dotyčný chalan je priveľa. Chodiť von s kamarátkou skoro každý deň? a do kina chcela by som vedieť kolko krát bol v tom kine so svojou babou. Ked už von s kamaratkou tak aj s frajerkou pekne spolu.

ellie

Priatelstvo je sice krasna vec, ale v tomto pripade by malo mat hranice odtial potial. Frajer by mal rozhodne brat na vedomie ako ti to vadi a nieco s tym urobit. Si predsa dolezitejsia ako ona, nie? A tvoje rozhodnutia a slova by mali mat urcite vacsiu vahu ako tie jej. Rozpravali ste sa uz o tom? Btw - ak by mal moj takuto ´bizku kamaratku´ rozhodne by som ziarlila a riesila by som to..

Ella Joy

Ja mam dvoch NAJ kamosov, jeden uz je zenaty, a jeho manzelka zaziva mozno to iste, ked ideme von. Ja zijem mimo mesta, a vidime sa len parkrat za rok, ale presne preto, ze ona si nevie na mna nejak zvyknut,ako na jeho NAJ kamosku, jej on uz ani radsej nepovie, ze ide von so mnou..co si myslim, ze je este horsie. Velmi ma to mrzi,pretoze ju pooznam osobne, a je to fajn kocka,ale my sme mali takyto blizky vztah roky rokuce,a ona to jednoducho nechape, ze on je pre mna ako brat.Moj priatel ma tiez blizke kamaratky,ktore boli pri nom davno predomnou, a vobec mi to neprekaza..uznavam slobodu, a uznavam priatelstva medzi muzom a zenou, dokazu dat obom iny pohlad.

megannie

Ach baby, ja zuuuurim! Dnes sme mali ist s priatelom k nasim na vikend. A on mi teraz povie, ze nemozeme ist, lebo ide Evicke (to je ta uzasna kamoska) malovat byt!!! Vraj boli dohodnuti uz davno, ale zabudol mi o tom povedat. No ja som sa fakt nezmohla na slovo...Toto je uz fakt privela. A ked som sa zacal rozculovat, este na mna nechapavo pozeral, ze on je chcel len pomoct, ze je to jeho dobra kamaratka a blablabla...Nakoniec uznal, ze mi to mal skor povedat a zavolal jej, ze nepride, ale dohodli sa zas na dalsi vikend! Baby co mam robit? On na mna uplne nechapavo pozeral, ze co sa hnevam a preco ju nemam rada. Neviem, co si mam o tej babe mysliet, nechapem, preco sa tak uplna na mojho priatela. Minule som skoro odpadla, ked som prisla domov a nasla som ho ako ju drzi v naruci a ona place. Vraj jej niekto ublizil a on ju zobral k nam na kavu a chcel ju utesit. No nevedela som ako sa mam zachovat, nakoniec to dopadlo tak, ze som im tu kavu urobila ja a este som ju aj utesovala. Nechcem priatelovi velmi robit sceny, mam taku dost miernu povahu, my sa inak ani nehadame, ani nemame ziadne problemy, len ta jeho Evicka...

ramirka

urcite neprehanas....a tvoj priatel by to nemusel prehanat s tou kamoskou aby si s nou kazdy den vyvolaval ved to nerobia ani naj kamosi aby boli kazdy den na sebe zaveseni(aspon cez mt)...mne by to urcite vadilo...aj moj priatel ma aj taku stabilnu kamosku ale ani zdaleka s nou nie je kazdodenne v kontakte jednoducho ja som na prvom mieste...