je koniec...a spravil mi peklo zo zivota:(

Príspevok v téme: je koniec...a spravil mi peklo zo zivota:(
simusiq22

mam 17rokov. pred rokom aj pol som sa zoznamila s chalanom do ktoreho som sa hned zblaznila, vsetko bolo take krasne no ale po takych 5mesiacoch som ho "omrzela" prestal sa mi ozyvat, jednoducho na mna zabudol, a ked sme sa stretli jednoducho sa ani nepozdravil(nechapem doteraz), a to iste spravil 3krat! po case sa mi zas ozval, potom ma nechal a tak to islo.proste ma chcel iba vtedy,ked mal on chut. viem ze si pomyslite ako som to mohla znasat,aka som sprosta lenze ja som ho strasne lubila. no a ked sme boli "znova" spolu, trvalo to asi 2tyzdne a potom sa mi zas neozyval a vtedy som mala na neho strasne nervy,jednoducho by som ho najradsej zabila... no a raz v meste som isla s kamaratkami a zrazu som ho zbadala a s inou! a aj ma videl,a robil sa ze vsetko je v pohode, este sa aj usmial, a vtedy som sa citila ako posledna chudera a strasne ma to bolelo:(( povedala som si ze uz z vysoka kaslem nanho. lenze ja nedokazem nanho zabudnut. a aj ked ho niekde nahodov stretnem tak neviem co mam robit:( myslite ze sa mu mam co najviac vyhybat?? a strasne sa bojim ze sa mi znova ozve a ja spravim to co vzdy,ze sa k nemu vratim!!!:((( a ani skola ma nebavi,jednoducho nic..chodim ako bez duse...prosim poradte mi co by ste robili na mojom mieste,prosim...potrebovala som to niekde napisat lebo nedokazem to v sebe dusit:(

alzbee

Uvedom si jednu vec: co by si mala z takeho vztahu, ked vies, ze (ako sama pises) ta chce len vtedy, ked ma na teba chut? netryzni samu seba a z vysoka nanho kasli ! vztah ma byt o laske medzi dvomi ludmi, o vzajomnom porozumeni, pochopeni, podpore..a co ti dava on z toho? nic! a zrejme sama vies, ze sa ani nezmeni...si prilis mlada nato, aby si sa uz teraz tak trapila. Vyhybaj sa mu, vymaz si jeho cislo a keby sa ti aj ozyval, tak ho nezdvihaj, neodpisuj...vela sil prajem:)