Ako schudnut a neprist pri tom o prsia?

gre_ta

Aj ja sa snažím schudnúť z pŕs inak :D Pretože postupným priberaním a možno aj nejakými tými génmi (síce neviem z koľkého kolena dozadu) som sa dostala až na číslo E a to mi teda absolútne nevyhovuje. Už som na nejakom slabšom Dčku, do jari by som rada dosiahla menšie C nech môžem začať bezbolestne behávať ((:

schudnuta

ja som schudla 17 kg a z prs mi islo dole len par cm a to 2 alebo 3...

chudla som pomaly..0.5 - 1 kg za tyzden..popritom som cvicila cviky na prsia..na spevnenie

moj nazor

..a čo mám robiť, keď chcem schudnúť hlavne z pŕs? :-D Teda samozrejme z celého tela, ale chcem aby aj prsia šli dole ;)) (áno, som normálna) :-D

.. u mňa bohužiaľ neplatí to, že prsia idú ako prvé.. zatiaľ som schudla 13kg (24kg mám ešte pred sebou) a prsia sú furt rovnaké :-)

pan tau

fialockaaa: Kedze psia sa skladaju prevazne z tukoveho tkaniva tak si ho telo vyuzije v chudnuti co znamena ze sa zmensia. Okrem toho neprinutis telo aby si odoberalo len tuk z urcitych casti napriklad z bokov alebo z noh. Selektivne sa chudnut neda, to z coho pojdes najskor dole je zapisane v DNA.

kaciatko7

podla sa to da, ked schudnes sportom a popritom cvicis jednoduche cviky na spevnenie prs. dietou velmi nie, prsia idu dole prve, bohuzial :(