Potrebujem si len vyliat srdiecko, utesit, podporit...:,(

Príspevok v téme: Potrebujem si len vyliat srdiecko, utesit, podporit...:,(
poliewoocka

Ani neviem,co mam pisat..je mi strasne smutno, moja jedina Laska uz isiel do BA, ja zajtra cestujem do Prahy..strasne tazko sa nam luci vzdy, aj ked som bola minuly tyzden na stvordnovom sustredeni..ked som prichadzala vlakom domov,ON ma cakal na stanici..rozplakala som sa od stastia..strasne velmi ho lubim, MILUJEM. Viac,ako svoj zivot..on je ten pravy..s nim chcem zit,za neho sa chcem vydat..byt jedine spolu..nechcem byt s nikym inym..aj on to tak citi a miluje ma..najviac na svete..ziadna dialka nas od seba neodluci. Viem,ze uz ineho milovat nebudem.Spoznala a spoznavam kopu inych ludi,ale nik mi nedava a nik ma tak nechape ako ON. Budem chodit domov kazdy tyzden..vlaky mam zadarmo, a niekedy pojdem aj do BA a budeme spolu cely vikend:)) je to uzasny pocit,ked viete,ze na vas niekto caka..ze zije len a jedine pre vas..NASA LASKA..taka silna..vyska prejde. Ved predsa musime mat nejake vzdelanie,aby nam bolo co najlepsie:) dialka nasu Lasku len posilni..budeme spolu navdy,len TY a JA..MILUJEM TA

zuzic

jaj nadherne sa to cita...keby som aj ja raz mala taky krasny vztah:) zelam vam len to naj a neboj ved budete spolu aj dlhsie no studovat sa musi:)

poliewoocka

Ja neviem..nemame na com..pohadat sa. Mame taky vztah,ze sa navzajom respektujeme a ide to samo..on ide na vysku do BA, ja som chcela ist na medinu tiez do BA alebo MT..nevyslo. Tak budem v Prahe..sme mladi,musime studovat. S gymplom nic nezmozes...

zdenulka

zas ani raz sa nepohadat ani trosicku to je zas divne..ked sa tak lubite preco idete tak daleko od seba to by sme my nemohli...

poliewoocka

Taki ste zlati vsetci, strasne mi je teraz tazko, tisnu sa mi slzy do oci.. sme spolu uz vyse 2 rokov, ale este sme sa ani raz nepohadali, citime, ze sme stvoreni jeden pre druheho..dnes rano som prisla za Nim, doniesla som mu na cestu oblubene cukriky..rozplakal sa,objal a nechcel pustit..az mi puka srdiecko:((( budeme spolu..v piatok poobede uz budem doma..pride ma cakat:) ja viem..obaja mame 19..nizky vek, ale na tom nezalezi. Ved zachvilu su Vianocne prszdniny, budeme spolu dlhsie ako 1-2 dni..

alzbee

Neboj poliewocka, zvyknete si na tie kazdotyzdnove stretavania, budete si vzacnejsi a ako pises, vas vztah to posilni. Chce to len cas, kym si zvyknes:)) tak sa drz a este vela spolocnej lasky prajem:)

zdenulka

ako by som citala o sebe...inak aj ja mam vlak zadarmo :) ale to je od veci..aj ja mam svoju lasku...mali sme moznost studovat od seba ale nemohli sme to urobit nevydrzali by sme od seba..aspon na hodinku denne musime byt spolu...je krasny ten pocit..

katka 1111

to je krásne...aj ja mám taký vztah a je to môj druhý, predchadzajúci bol hotová katastrofa a preto si tento vztah nesmierne vážim a tvrdím, že priatela mám za odmenu :))) poliewočka držím vám palce aby vám láska vydržala do konca života!!!!