FATBURNER

Príspevok v téme: FATBURNER
cvicit :)

ahojte, chcela by som sa spýtať, či s tým máte skúsenosti, a ak áno, tak aké:) chcela by som chodiť dva krát do týždňa na to, potom mám ešte jeden krát brušné tance.

samozrejme, viem, že strava je základ, toho sa držím, aj športujem, ale žiada sa mi zmena a toto ma zaujalo, preto sa pýtam, ďakujem za všetky skúsenosti :)

Elwine

:D tak si to uzite v tej narvatej sale xD

ja rozmyslam, zeby som sla vecer na ten Nike dance aerobic, zistit, co je to zac :)

a skolu na GJGT :)

cvicit :)

sorry ze az teraz, ale nestiiham nic, no hruza:D

tak dneska ficim, dokonca ide dalsia kamoska, mozno dve, tak asi tam dobehneme az styri:D:D:D

btw, na aku skolu chodis?? :)

Elwine

ja prave kukam len som sa nejako zmotala, ze som uz ten novy rozvrh videla a aj tak som bola v tom, ze cvici Vika.. :) ja mam niekedy taketo prestrihy, uz som si zvykla :D

ved toto, akurat nad tym rozmyslam... takto minuly tyzden som behala v kratkom tricku po tom slniecku vonka :) a dnes...? otras :)

cvicit :)

ahoj :)) no tak aspon si sa nepresilila, lebo uz dost zataz pre telo ze pred tyzdnom sa clovek paril v teple a teraz sneh :-OOO ... tu mas link na rozvrh, aj zmeny tam pisu, teda pokial tam nekukas :)

www.fitstudiohit.sk

Elwine

cau cau :)

no ja som sa ti dneska vybrala na 17:30 reku ze na Viku... :) a akosi mi uslo, ze sa menil rozvrh aerobicu... tak som sa pekne zmotala, ze mala byt Peta ale zastupovala Kristina... tak som sa pekne otocila a odviezla sa busom domov :D aj tak som sa necitila zrovna najlepsie, tak som to vzala ako znamenie :P

ale mozno by som zacala chodit tak ako ty, v utorky :) sice streda mi lepsie vyhovuje, stvrtok piatok mam v skole minimum ucenia... uvidime... :)

cvicit :)

ahoj Elwine, bola som dnes a ty čo?? :).. no ale uzas, hlava ma boli aj dnes cely den a presne ako vravis, skola, pisomky a tak dalej, clovek aby sa zblaznil :))

Elwine

aj mna dnes bolela cely den priserne hlava, 8 hodin v skole, dva testy vies co... a este ten dazd... vitaj, sychrava jesen :)

ale zajtra by som mozno aj sla, ak nebude liat... pojdes na Viku? :)

Elwine

aj mna dnes bolela cely den priserne hlava, 8 hodin v skole, dva testy vies co... a este ten dazd... vitaj, sychrava jesen :)

ale zajtra by som mozno aj sla, ak nebude liat... pojdes na Viku? :)

Elwine

aj mna dnes bolela cely den priserne hlava, 8 hodin v skole, dva testy vies co... a este ten dazd... vitaj, sychrava jesen :)

ale zajtra by som mozno aj sla, ak nebude liat... pojdes na Viku? :)

cvicit :)

Elwine, dneska ani mna nik nevytiahne, tak ma hlava boli, ze koniec, zajtra ideme :).. hrozne pocasie, fakt, brrr