Katolícka univerzita RK

levicaaaaa

neznášam keď sa pindá na univerzity. Asi pre niečo sa do teraz volala Univerzita tá škola /neviem či im neodobrali titul "univerzity", ale ak aj hej,to odobrali skoro všetkým školám okrem UK/.

Ja chodím na UK , študujem odbor ktorý málokto pozná, tiež na to všetci pindajú a myslia si, že všetci čo tam študujeme, sme vytretí blázni, ktorí sú tam len preto, lebo ich nikde nevzali, ale nikoho nezaujíma napríklad to, že som tam preto lebo to CHCEM ! Nikdy som ja osobne nepočula nič zlé na Katolícku univerzitu v RK, a už vôbec neverím tomu, že zamestnávatelia nechcú zamestnať absolventov tejto univerzity len preto lebo na nej študovali. Povedzme si úprimne, koho dnes zaujíma z akej si školy? Hlavne, že máš diplom a voľačo vieš...

swistica

Sauen: mozem ti to napisat na mail, nebudem ich mena pisat do verejneho diskusneho fora, pretoze by ich to mohlo poskodit (google dnes vygoogli vsetko)

a Sauen, mam pocit ze nam nejako neveris, a chces obhajovat tuto pseudouniverzitu. Vies nam to moze byt jedno kam pojdes, upozornili sme ta na uroven aka tam je, takze o tom vies a zariad sa ako chces, nam je to fuk

Saeun

Pre sawettt: Rada by som sa s tou "babou" a ktorej hovoríš zoznámila aby som sa dozvedela o tej škole čo najviac.

Saeun

Ahoj swistica môžeš mi prosím ťa konkrétne napísať, ktorého z ľudí, ktorí tam učia vyhodili z nejakej univerzity? Ďakujem Ti. A ďakujem aj Vám všetkým, ktorí ste v tak krátkom čase na túto tému zareagovali.

ja ja

Študuje tam každý blbec. Všetci podpriemerní a priemerní študenti sa tam dostanú a tvária sa ako bohovia. A zamestnávatelia sa z tej školy smejú. Ak máš možnosť určite si vyber inú školu.

sawettt

Poznam babu,ktora tam studovala.Katastrofa.A tie detasovane pracoviska,to je hanba.Mali by tu skolu uplne zrusit a ziadne diplomy by ti ludia nemali dostat,ktori tam studuju,Je to aj poduroven niektorych strednych skol.Hroooooooooooooooza

swistica

to nemyslis vazne ze chces ist dobrovolne na Katolicku univerzitu. Vies ako tu skolu prezyvaju? KATOLICKE UCILISTE. Ucia na nej ludia, ktorych vyrazili z inych univerzit a nikde inde ich nechcu, nema to tam uroven, a uz ani zamestnavatelia nechcu zamestnavat ludi z tejto vs. Poznam kopec jej absolvetnov ktori su uz pomerne dlho nezamestnani, kvoli tomu ze zamestnavatelia nechcu brat ludi s diplomom z KU