Od 1. z a č í n a m

Príspevok v téme: Od 1. z a č í n a m
punčáčik

Od 1.10. VÁŽNE začínam chudnúť. Chcela by som pomaly zmenšiť porcie jedla, neprežierať sa, po 17h nepapkať a športovať.
Viem že to nepôjde hneď všetko na raz ale dúúúfam že si to pomyličky osvojím a budem krááááásna.
Teraz je so mňa krááááááásny sloník.
174cm - a momentálne po prežratom dni 108,7 kg!!!! Pane Bože. To som za posledný rok pribrala 16kg!
Pridajte sa sloníky.

puncacik

No tak ja som sa dnes postavila na váhu a čuduj sa svete 107,3. Pravdaže nenapapaná. Raňajky som si dala 2 rožteky so šunkou. Teraz by som chcela papať o 12.30h. Veľa zdaru.

kaciatko7

baby, sice dietu s vami drzat nejdem, nie som superstihla, ale mne sa krivky pacia...ale drzim vam prsteky, hlavne zdravo papkajte, aj 5x denne, vela cvicte a nehladujte. vela zeleninky, celozrnnych vyrobkov, cistej vodicky, strukovin, ziadne tabletky na chudnutie, je to bordel...a napr. taky ranny beh, je to uzasna vec na zhodenie kilogramov. tak drzte sa :)

julia18

ahoj puncacik...mozem sa pridat k tebe?..mam ten isty plan..od 1.10 chcem zacat..ale uz naozaj..presne ako ty:P..no a ja som tiez pribrala..za posledny rok 10 kg:-! katastrofa..teraz mam noo az sa to hanbim napisat..93 kg pri vyske 172..co som v zivote nemala...uz sa tesim, pretoze sporot mam rada, aj ked sa to mozno pri mojej vahe nezda..tak drzim prsty:)..dufam, ze si budeme pomahat:) papa drz sa;)

čokoladka

Ahojte,173 cm a vaha 62kg...s tym už musim aj ja zacat cosi robit,pretože možno sa to nezda vela ale nabeh na obeztu sa zacal prejavovat hlavne na stehnach,zadku a bruchu....takže vam držim palce a od 1.10 idem do toho s vami...zdravy životny styl,pestra a pravidelna strava,pohyb,vela vody a nejedt po 17 00...to by hadam mohlo vyjst vsak?? držim palce

uffo

tak vyska 170cm....vaha 75....
r-kornflexi
o-cokolvek bude v skole
v-zelenina...

ja zacinam uz oddnes...a pol hodinky behu....

punčáčik

ďakujem za povzbudenie čočke a cicici za názornú ukážku že sa to dá. Cicici koľko si vážila pred tým? Aký to je pocit? Úpimne ti závidím ale aj sa teším s tebou.

cicici

no ja som bola slon,ale už nie som.schudla som cez 50 kíl a všetci mi závidia...teda všetky,čo sú slonice...