Kde ist na vysetrenie kvoli helicobakterpylori - dychovy test?

Príspevok v téme: Kde ist na vysetrenie kvoli helicobakterpylori - dychovy test?
Lakva

Dobry den,
chcem sa opytat ci niekto nevie na akej poliklinike v BA sa da ist spravit tento dychovy test?
Nasla som len na Mytnej, ale tam je poplatok 83 eur a to som este tento test nikdy nevykonavala.
Povedali mi ze samotny test mam zadarmo ale vysetrenie stoji 83eur.
Nepoznate niekto nejaku lacnejsiu poliklinku? Som studentka a je to pre mna predsa len dost penazi..

Lakva

Na dychovu skusku sa chodi aj na prvykrat
nemusi sa ist na gatrsokopiu - myslim tu sondu - na tu ja ani nemozem, takze automatikcy mi mozu urobit len ten dychovy test
ide len o to, ze prave v tom Thalione to stoji 83eur a potrebovala by som daco lacnejsie, tak ci neviete o inej poliklinike kde to robia

dawn

toto vyšetrenie dychovou skúškou sa robí len do určiteho veku zadarmo tuším do 21 rokov...a prvé vyšetrenie na helicobactera sa robi vždy gastroskopiou..a ak sa zisti helicobacter nasadi sa liečba a až potom kontrola sa robí dychovou skúškou...

tuja

robia to v Thalione, v poliklinike na Mýtnej. Je to bezbolestné, trvá to 3 minuty. Treba tam zavolať a objednať sa vopred. Odporúčam .

daniel17

o tom teste som pravdupovediac netusil ani.no vzhladom na podozrenie helicobaktera som musel ist na gastroskopiu , tu ti hradi poistovna v plnej miere.jedina nevyhoda je ze toto vysetrenie nieje najprijemnejsie.