Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rast u dcérky

Príspevok v téme: rast u dcérky
emka31

Ahojte, mohli by ste mi niekto poradiť alebo len odpovedať -Tí, ktorí máte skúsenosti s rastom u detí.Ja aj manžel nie sme nejako vysokí, a naša 5 -ročná dcéra má 124 cm.Päť mala len pred troma mesiacmi.Nie je to trochu veľa?Práve som si na nete pozerala rastové tabuľky a ona má výšku ako 7-8 ročné deti.Veľkosť oblečenia 128.Priemerne vyrastie 1 cm za mesiac.A to asi druhý rok si to takto šinie.Váhu má nejakých 23 kg.Je to normálne?

emka31

Ja to ešte trošku posledujem , či sa to nezastaví na trochu alebo aspoň nespomalí.Lekárka nám na preventíve na päť rokov nepovedala nič.Iba pozerala či nemá z toho skoliozu, ked tak rýchlo rastie.Tak hádam, že je to v poriadku.Ináč by ma asi na tú výšku upozornila.Ja len ked to porovnávam s ostatnými detmi, tak je to poriadny rozdiel.

kačička

Ahoj Emka, tak ja mám doma tiež takého "obríka" :-) 5 rokov mal začiatkom júna, výška 122cm, váha 25 kg a veľkosť oblečenia 128 a topánky veľkosti 32-33 ... vďaka Tvojmu príspevku začínam mať pocit, že je to normálne, i keď aj mne sa to zdá veľa. Je predškolák, ale keby som mu dala tašku na chrbát mohol by kľudne zaklopať na dvere II. triedy.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.