Milenecky vztah-da sa to vobec skoncit?

Príspevok v téme: Milenecky vztah-da sa to vobec skoncit?
ani_neviem

Dnes som ukoncila milenecky vztah so zenatym muzom, viem, ze tato tema tu uz bola prepierana, ale ja mam momentalne pocit, ze mi ide vyskocit srdce z hrude...A este k tomu je to moj kolega:(, chcem ho nemilovat, ale neviem to, ukoncila som to, ale je mi na umretie...Ani neviem, co vlastne chcem pocut, mozno baby, ktore sa takto rozisli s milencom z vlastnej iniciativy skuste nieco napisat.

:))))

Ja môžem povedať za seba, že pre mňa nie je nič lepšie na svete, než "čistá" hlava. Bez klamstiev, obáv, strachu. Len vtedy sa mi dá totiž poriadne fungovať v rodine, v práci, všade.
ˇ
ˇ
ˇ

Tak taka som aj ja.Mat cistu nie len hlavu-ale aj svedomie voci inym-potom sa lahsie zije cloveku.
A k tomu vsetkemu co sa ti stalo?tazko radit je to len medzi vami a nikto vam to nevyriesi.
Len vy dvaja.

pies

Hm, ďakujem za názor, potešil ma.
Ťahá sa nám to ale už dosť dlho, obidvom nám dochádza energia, je to ešte zamotanejšie, nie je to také jednoduché, ako som napísal. Asi postupne smerujeme k tomu, že by sa nám ľahšie žilo samým. Manželke bez človeka, ktorý ju tak klamal a sklamal a mne bez človeka, na ktorého vždy keď sa pozriem mám chuť sa zahrabať 100m pod zem.
Myslím si, že na nevere má podiel ten, ktorý podvádza, ale aj ten, ktorého podvádzajú. Verím, že existujú vzťahy založené na fyzickej príťažlivosti, ale aj vzťahy, kde ľudia, ktorí do nich vchádzajú, majú pocit, že ten nový/á dotyčný/á je super a robí všetko lepšie než súčasný partner. A možno je to všetko len o vzájomnom pochopení, uznaní a komunikácii. Veď keby sme si svoje výhrady hovorievali a počúvali sa navzájom, keby sme z nich niečo aj pripustili a zachovali sa podľa nich, možno by sme nemuseli "zlato" hľadať inde.
Ono aj tak naše problémy nezostávajú na mieste, ktoré opúšťame, ale držia sa nás ako kliešte. Riešenie nie je nový partner, liečiť treba seba.
Ja môžem povedať za seba, že pre mňa nie je nič lepšie na svete, než "čistá" hlava. Bez klamstiev, obáv, strachu. Len vtedy sa mi dá totiž poriadne fungovať v rodine, v práci, všade.

:))))

pies
Vzi sa do manzelkynej situacie.Ty by si manzelke veril?keby to bolo opacne.Ale tak mala ti dat sancu.Lenze kazdy sme iny.Tiez som bola situacii-ze ma manzel podviedol-JA SOM MU ZASA DALA SANCU-ON IBA TOHO ZNEUZIL.
NO VSETCI SME INY-NIEKTO VIE HNED ZE PODVADZAT SA NEMA A NEMA NA TO ANI ZALUDOK.
NIEKTO ZACNE PODVADZAT A POUCI SA Z TOHO.
A NIEKTO PODVADZA A MYSLI SI ZE JE TO NORMALNE
JE TO INDIVIDUALNE.
NAJHORSIE NA TOM JE TEN KOHO PODVADZAJU-LEBO PRI PREZRADENI SA CITI VELMI ZLE A AJ MNOHO KRAT OKOLIE DAVA ZA VINU PODVADZANEMU CLOVEKU,LEBO KAZDY SI MYSLI,ZE KED JEHO PARTNER SI HLADA BOKOVKY TAK ON/TEN PODVADZANY/ASI ZA NIC NESTOJI/
JE TO VELMI ZLOZITE.MNA KED ZACAL PODVADZAT MANZEL-TAK JEDEN CLOVEK SA MA SPYTAL-co si manzelovi urobila ze si nasiel INU?fakt divne.
To musi byt na vine len zena ktora je podvadzana?
pies
mozno tvoja manzelka potrebuje viac casu aby to vstrebala.
ZELAM TI VELA STASTIA TY SI HO ZASLUZIS,LEBO SI POCHOPIL ZE PODVADZANIE JE ZLE.A VIDNO ZE MAS CHARAKTER NA PRAVOM MIESTE A TO ZE SI UROBIL CHYBU SI UZNAL/KAZDY MOZME V ZIVOTE ZAKOPNUT-A TO NEZNAMENA ZE SA UZ NEMOZEME POSTAVIT A IST DALEJ-HICI UZ JAZVA OSTANE/ A TO JE VELMI DOBRE.NECH SA TI DARI V ZIVOTE.

pies

Ahojte, prečo je chlap vždy ten zlý? Ak sa preberá situácia ženatý chlap + milenka, tak hádam aj ona vedela do čoho ide. Ja za sebou takýto vzťah mám, hoci som priateľke povedal hneď na začiatku, že od rodiny neodídem, bola to práve ona, ktorá vždy chcela pokračovať. A to som ja ženatý a ona vydatá. Citom sa rozkázať nedá, to je pravda, sám to najlepšie viem, ale ak môžem po mojej skúsenosti vysloviť názor, tak takýto vzťah nemá radšej ani začať. Na začiatku je to krásne, vzájomné spoznávanie, láska... Potom to ale upadá, treba klamať, schovávať sa, svedomie bije na poplach. Môj názor je ten, že pokiaľ človek nechce žiť so súčasným partnerom, tak si to má vyriešiť skôr než začne nový vzťah. Skrátka ukončiť, upratať, čo sa dá a až potom možno začať niečo nové. Veď nespokojnosť so súčasným stavom mám ešte predtým, než si nájdem niekoho iného. Moja manželka všetko vie, porozprával som jej to, keď som tento vzťah ukončil. Teraz sme v takom období, že neviem, čo bude. Sklamal som ju a ona mi už neverí. Minulý týždeň povedala, že požiada o rozvod. Stojí Vám to za to? Mne nie. Keby som tušil, že to takto môže dopadnúť, nikdy by som svoju rodinu za tých pár, hoci pekných, chvíľ neobetoval.

takitako

Ja svoj vztaj nenazyvam mileneckym, leboked som s nim zacala chodit, nevedela som rok, ze je zenaty... a potom som ja uz nedokazala povedat nie a teraz mi tvrdi uz rok, ze sa rozvadza, ale, ze manzelka pol roka bola chora, potom zase place a nechce sa rozviest aj ked uz 2 roky spolu neziju... tak ja sa v tomto vztahu necitim ako milenka, aj ked samozrejme nie je to vztah bez sexu... ale on mi stale tvrdi, ze chce iba mna a chce si ma vziat.. len formalit sa nehybu a on vraj s tym nic nevie urobit

janab

Mám priateľku a tá mala milenecký vzťah s kolegom 17 rokov. Všetko bolo o.k. zo začiatku, spoločné služobky, dovolenky, darčeky,proste všetko. Všetci muži,ktorí majú milenky, tak sa jej snažia nahovoriť prečo majú milenku, stále je to len o tom, že manželka zlyháva bud v sexe, alebo má nadváhu, alebo je proste stará a pod...výhovoriek je plno. Im to vyhovuje, kým milenka len niekde doma čučí a on príde, zoblečie gate a odíde si kľudne domov. Priateľka stratila veľa rokov, ženáč sa nerozviedol a na to všetko si postavil so svojou ženou dom mimo mesta a tak moja priateľka proste povedala dosť..haha..až na to, že stratila veľa rokov..a teraz čo?..Tým chcem odkázať všetkým ženám, ktoré majú pomer so ženatým mužom..ak vás miluje, tak sa kvôli vám rozvedie a hned zajtra..ak vás zneužíva, tak to trvá roky, vy strádate, nemáte plnohodnotný život, nehľadáte si vhodného partnera..je to pre vás stratený čas..už nehovoriac o tom, že sa na toho muža citovo naviažete, čo potom je problém!..ale každopádne ak nechcete zostať samé, tak rozísť nekompromisne a povedať si, že vás nemiluje tak ako vy milujete jeho...vy nemôžete žiť v tieni jeho manželky dlhodobo..dokedy?..a čo sa týka tých mužov, tak sú to srabi, ktorí chcú mať milenky a sex mimo domu, robí im to dobre, avšak nemajú gule ukončiť manželstvo a žiť s milenkou...prajem veľa guráže pri rozchodoch. Uvedomte si, že aj vy máte svoju cenu a milovať muža, o ktorého sa musíte deliť?!..nonsens..

qwerka

On sa mi ozyval pocas toho mojho ignorovania ale nakoniec mi ho bolo luto a ozvala som sa :(.
Ach .. ako sa za to neznasam, ze som taka slaba !!!

vytriezvenie

qwerka,mala som podobné stavy,ozvať sa mu,napísať mail,ale odolala som,čakala som,že urobí preto on niečo a bude chcieť aby sme to neukončili,ale on nič,proste preto som to vzdala,nestála som mu za nič a načo mi je taký muž?

qwerka

Ja to nedokazem, snazila som sa ako som mohla, nedotiahla som to dokonca:(((
Hoci som ho ignorovala, neskor som sa mu ja sama ozvala.