priatel nechce :(

katie.......

samozrejme ze by sme vzdy dodrzovali zasady bezpecneho sexu .... a ok berem vase nazory (az na tie kde tvrdite ze je gay...lebo to pochybujem) ..len neviem ako uvedomujem si ze je velmi mlady ale mne pride dost vyspely psychicky

AdamKrt

Urcite viac ludi nechce spat s kdekym, koho dobre nepozna a riskovat tak tehotenstvo, dieta, ci pohlavne choroby.

Takze niekto moze mat aj chute, ale nie s hocikym... ;-)

monicka2

Moja zlata,keby mojho 15rocneho syna chcela nejaka zvadzat na postelove hratky,tak ju asi poriadne preplieskam.
Ved aj ked je fyzicky vyspely,rozumovo je to este stale dieta.Psychicke dozrievanie nicim neurychlis,vsetko ma svoj cas.

Liluška4

Preboha, neni gay, on je normálny...On si uvedomuje o čom je sex a nechce len tak niečo dokaziť. Súhlasím s tými odpoveďami, že je decko, pred pár rokmi sa hrával s autíčkami a ty chceš od neho sex? Veď on sa ešte len oboznamuje s tým ako sa mení jeho telo, chalani dozrievajú neskoršie ako baby, takže daj mu chudáčikovi pokoj. On sa chce pochváliť že má babu, ale to je všetko...a chce pritom kamošku a trošku vyskúšať ale nie moc...takže kde je problém

dd

katie, prepac, ale Tvoj "priatel" je este dieta..ma 15, pred rokom alebo dvomi sa v skole ucil na biologii o ludskom tele, aj to len tie najnutnejsie zaklady, svoje telo mozno este len spoznava a tiez sa jeho telo, a nie len to, ale hlavne jeho vnutro vyvijaju a neuraz sa, ale aj Tebe este nejaky ten krocik k dospelosti chyba..tiez som toho nazoru, ze zrejme sa este neciti pripraveny, predsa sama dobre vies, ze zeny dozrievaju skor(sice su aj vynimky, ale..) a teda zhruba Tvojej urovni myslenia by "pasoval" cca tak 19rocny chalan a nie 15rocny..nemusis byt pedofil, ani nic podobne, ved parov, v ktorych je zena starsia od muza je na svete dost, aj ja sama som, sice len o pol roka, od manzela starsia, ale on aspon vie, aku ma zodpovednost za mna, dcerku, za nas a snazi sa o nas postarat..ale uz mame o cosi viac rokov, ako Vy dvaja a vo Vasom veku je to neprimerane podla mna..a mesiac chodenia, nehnevaj sa je mizerne malo..mesiac sa dokaze pretvarovat aj ten najhorsi herec, ked chce nieco dosiahnut(69)..

lucy2201

ja si myslim že je to vekom a nie že je gay...ale jedno nechapem.aku rozkoš možu mat 15ročny zo sexu...to sa aj da "užit si to" vychutnat...neviem,raz niečo take nepochopim...