mam ci nemam?

Príspevok v téme: mam ci nemam?
mam chudnut?

ahojte, viem ze tema tohto typu tu uz bezala vela krat ale nejak mi nefunguje vyhladavac...chcem sa vas opytat ci by ste chudli ak mate 61kg pri vyske 164cm. ak ano ako? ja som so sebou celkom spokojna, teda myslim si ze az tak nemusim chudnut ale udrzat si tuto vahu. ale okolie si mysli opak...vy by ste chudli?

bingham

skus zaradit na svoj jedalnicek jedla ako su napr. ovsene vlocky (vlaknina) a ak mas cas tak zacni behavat - to vrelo odporucam, ale samozrejme zalezi to iba na tebe a na tom ako sa citis

mam schudnut

preco ovocie iba dopoludnia? dobre zacnem tym ze si zacnem menej nakladat. chipsy aj tak nemusim, vyprazane a masne tiez nie. a ostatne postupne lebo ma mamka zabije.

mozno?

ja nesportujem vobec! len chodim vela peso. na tanier si menej nakladam, ovocie jem iba dopoludnia, zeleninku kazdy den. nejem vyprazane, mukou zahustene omacky, salamy, klobasy, udene vyrobky, zemiakove lupienky....
jednoducho si uprav jedalnicek

mam chudnut?

no ale v tom je ten problem ze nestiham sport...koncim zakladku, po vyucku mam doucovania do stvrtej, potom sa ledva stihnem naucit do vecera:( neviem kedy sa mam hybat.stiham akurat rano 40brusakov, drepov a zdvihaciek na nohy...chodim do skoly peso ale nie je to moc daleko a vlastne cely pohyb je len toto a dva krat do tyzdne telesna...no ale sportujem dost cez vikend ale to je vsetko:(

mozno?

juuj, to si este mladucka na nejake diety. urcite by si nemala schudnut drasticky, lebo si vo vyvine a mohla by si si privodit nejake zdravotne problemy. radsej skus vynechat sladke a tazke jedla a viac pohybu treba. vies, ja mam uz 39 rokov, takze u mna je to ine.

mozno?

ja mam 164 a 57kg a velmi spokojna nie som, pretoze mam na bruchu pneumatiku, ktora by tam nemusela byt. mala som 52 kg a vtedy som bola spokojne, ale hlavne to vyzeralo ok.