CHCEM ZABUDNUT!!!!nedokazem to

Príspevok v téme: CHCEM ZABUDNUT!!!!nedokazem to
zufala4210

chcem uz konecne zabudnut . Ludia ako mam zabudnut na cloveka ktoreho som sialene MILOVALA??? ako??? ide mi prasknut od zialu .. preco sa to muselo skoncit?? ja sa uz vazne NEDOKAZEM NIKDY!!! zlubit ked som navzdy statila jeho ...
Preco som musela spravit tolko sprostych chyb?? v podstate si za to mozem sama ale ja nedkozame dalej ..... mam 19 . NAco v zivote hladat lasku??? tak NACO??? toto je moja prva velka rana.. a ak toto je laska nikdy ziadnu nechcem!!! Chcem vratit cas!!

ronny26

a to zistila az teraz :-)...jasne, ze je to najlepsie a aj to len take zdvorilostne kecy prehodit, lebo inac je to zbytocne jatrenie ran...a presne, zivot ide dalej, je ako rieka, nieco odnesie, no zaroven nieco nove prinesie a ty v nej nemozes len tak stat a nechat ju unikat pomedzi prsty, ty v nej musis lovit to pekne co v nej plava, lebo to co uz odplavalo je prec
a chapem ta, vsak aj ja som zvedavy, ze s kym si pisem :-)...hmmm, no ale ako by sme tom vyriesili?

zufala4210

ronny v poslednej dobe zistujem ze najlepsie je ked si s nim nepisem neviem co robi ... Ked vidim ze je tu (facebook) radsej sa odhlasim aj ked je to takze lebo pred tym sme vedeli o sebe pomaly minutu po minute co sme robili v priebehu dna , radili sme si , pocuvali sa, chapali .. No co uzz . Zivot ide daaleej .......... Ale teba by som rada videla ko vyzeras :)) Chapes, ze s kym si to tooolkoo pisem :)

ronny26

to presne poznam, kaviaren, kino, ked idem po obchode tak pozeram po tom co ma rada, k comu sa mi viazu nejake spomienky, to iste plati o pesnickach, filmoch, dokonca si sem tam precitam aky ma horoskop...co je dost odveci :-)...ale uz nato tak nemyslim, odputavam sa od toho...ved som si napr. vravel, ze do tej kaviarne uz nikdy nevkrocim a uz vobec nie s inou...ale teraz, keby bola prilezitost tak kludne, ved co, to by som sa musel prestahovat keby som to mal brat takto...ja teraz prezivam to nostalgicke obdobie, pred rokom to bolo uplne uzasne, ale bolo...tak si niekedy spomeniem, nehovorim, ze nie, ale ako som ti pisal minule, tak 5 minut a dost...a to, ze mozno uvazujes inak ako pred rokom, len potvrdzuje, ze vsetko zle je na nieco dobre a mozno ta to aj niekam posunie a nabuduce budes mat o skusenost navyse...ale to, ze si pisete a este sa dopusta takych uzasnych preslapov (ahoj laska) tak neviem ci tym svoje trapenie len zbytocne nanatahujes...ale to uz musis vediet ty ako to beries ked s nim pises, aj ked osobne si myslim, ze ti to ublizuje a je to zbytocne sebatryznenie
no a nezabudol som, zle som sa vyjadril, bol som odcestovany tak preto, vecer by som sa urcite ozval :-)

zufala777

Rony vies u mna sa to fakt tak striedavo s tymi naladami . Raz mi je tak a raz tak .. Cize raz dobre rraz zlee. Prave najlepsie mi nie je ked idem sama vecer mestom a vidim miesto kde sme sa uuplne prvy krat spoznali, kaviaren kde sme prvy krat sedeli .Bolo to takto pred rokom .. Boze uz je to rok .. .. Kino kde sme prvy krat boli ,, Chapes taketo veci . A tym miestam sa vyhnut nemozem takze ... Nostalgia ako si to ty nazval . Alebo sa dokonca obcas pristihnem pri tom ze napr. idem si kupit nieco napr sveter a rozmyslam ze aky by sa asi jemu pacil , pozeram si svoje fotky a rozmyslam co by na ne tak povedal ... Taketo situacie.. Proste obcas som ako vo sne ze je to tak ako pre tym ale potom si to naplno uvedomim ze to NIE JE tak ako pred tym a vtedy to zaboli .. Boli ta realita. A dokonca minule sa vies co stalo?? Pisali sme si na nete a on mi omylom poslal spravu co mal poslat jej .. A bolo tam ze Ahoj laska.. Dobree co ?  Ja sa uz nechapem ja sa asi chovam ako keby bol On jediny chlap na svete alebo co .. A strasne chcem aby bolo uz po Vianociach a po Silvestri .. Strasneee... Je zaujimave ze dnes rozmyslam inak ako pred rokom .. Skoda.. Mozno by som na vela veci prisla . A vela veci riesila inak . Najprv som sebecky sklamala ja jeho a potom on mna.. Zasluuzila som si to ...

zuzic

zufala: na otazku: preco clovek zisti aku chybu spravil az ked je neskoro???
je len jedna odpoved: pretoze je clovek...:(((

ronny26

bibka, je to zlaty retriever...a je vazne zlaty :-)...dnes som mu slubil, ze ho vezmem na prechadzku :-)

no zufala, ty aj sama urcite vies, ze su to vsetko otazky na ktore ti ja odpoved nedam, otazky na ktore si musis odpovedat sama...ale viem co prezivas, v hlave sa odohrava stale ten isty boj medzi myslienkami, vracia sa cas a s nim pochybnosti a nostalgia...no a ked to pride skus to niecim zahnat, inymi myslienkami alebo hudbou alebo si otvor okno (to kvoli cerstvemu vzduchu, tak prosim ta neskac !!!):-)...hlavne sa tymi myslienkami netreba nechat unasat...mna to tiez z casu na cas chyti a ked to uz nedokazem potlacit tak tomu dam volny priechod, ale vyclenim tomu 5 minut a ani o sekundu viac...precitam si par povzbudivych viet, ktore ma nakopnu a idem dalej