jedlo pri chudnuti

Príspevok v téme: jedlo pri chudnuti
dietnicka

Zalozila som temu,kde si mozeme poradit ak vieme,co je vhodne a co nieje vhodne pri chudnuti...

ja by som sa chcela opytat mozu sa pri chudnuti jest pomazanky?

neviete,ake varene jedla niesu moc kaloricke?napr rizoto,halusky s kyslou kapustou ,sunkova pizza a co este ?skuste sa pripojit ak mate napady:-)

ja uz neviem,co si vyvarat :-(

zuzic

datelinka ja viem...ze musim...zahlienena som tri roky vkuse:) mam chronicku nadchu nikto nevie z coho:)takze vlastne cuch nemam vobec uz ani neviem cko to je citit nosom to mi je uz viac menej jedno ale horsie pocujem a to mi jedno nie je:((

datelinka

zuzic, potom ti je sviecka alebo noviny zbytocne. musis urcite ist na orl, neviem vlastne ani, ake mas priznaky, mozno si len zahlienena a mas zalahnute v uchu, kazdopadne urcite sa nechaj vysetrit.

zuzic

denz to je otazka jasne ze mam strach...jak blazen...ale vies je to komplikovanejsie lebo ja by som sa prekonala a isla tam ibaze nemam ako ziskat vymenny nakolko moja doktorka je dracica a ja meskam pol roka na vysetrenie a ked to zisti...ach jaj som ja len trubka:( strasne sa bojim ved ty by si sa nebal? pred operaciou som sa ovela menej bala ako teraz:)

zuzic

datelinka nebola:( ale cerumen to nie je lebo pred dvoma tyzdnami som bola na krcnom kvoli zapchatym dutinam a vtedy hovovrila ze usi mam ciste a ze sluch vysetri nabuduce no a nabuduce uz nebolo...inac nevadi ja som rada ze sa miesas do debaty:) neviem co mi je a tak skoro to vediet nebudem...len spoluziacka mi toto povedala lebo ja uz fakt neviem...

datelinka

zuzic, prepac, ze sa miesam do debaty, ale toto je ucinne, len ak mas cerumen, to znamena mazovu zatku v usiach. bola si na usnom? vies co je ti? lebo lekar ti urobi vyplach uska, mas to bezpecnejsie a iste aj lepsie prevedene.

Denz

zuzic- ano......,ale su aj specialne take trubky,ktore sa daju do ucha a zapali sa to........je to nieco ako slamka...len o dost hrubsia.
je to dlhe zhruba 30cm...cize jeden koniec v uchu a druhy koniec sa zapali.
a robia to niektori aj s tymi novinami....len musi ti to niekto robit...aby si sa nepopalila.

zuzic

denz ak si tu ja som sa ta chcela spytat poslednu ale naozaj slubujem poslednu vec o tych usiach:( spoluziacka mi povedala ze jej babke pomaha ked si da pri ucho noviny a zapali ich. ze tam ten dym vytahuje vzduch ci co...ze si mam len davat pozor nech mi nezblknu vlasy..podla teba to pomaha? len toto jedine chcem vediet ci to pomoze..:( prosim ta lebo sa to zhorsilo a neviem co mam robit...toto je uz naozaj posledne co sa ta pytam na tuto temu:(