MALTOFER a vase skusenosti

alenaaa

tak chcela by som pribrat,a som chudokrna doktorka mi to povedala...a dala mi dve tabletky mzes si vybrat tak ci maltofer pomoze ?co myslis?priberiem ason 2,3kila?...ci maltofer dava telu iba spravne strebavanie zeleza?
keby nieco,niesom chudokrvna od malicka,len som nejak neplanovane schudla(pradepodobne stres)

titi...

Alena ja som ti písala o dvojmesačnom bábätkovi.No narodila sa normálnou váhou,málo pribrala,potom zistili že je chudokrvná,začali sme tie kvapky užívať a dala sa do poriadku.Teraz má 9 rokov,zatiaľ je tenučká,no už nie z toho dôvodu čo mala ako bábo.Aj jej sestra je taká tenučká,vraj ocino bol taký ako malý chlapec.Po kvapkách už malo dieťa normálnu váhu,nebolo ospalé,do dneska je ako čert,nikdy neposedí na jednom mieste dlho,furt niečo robí.Silná,/tučná/nie je.Prečo sa pýtaš si taká chudučká a chceš pribrať?Podľa mna nezáleží na tom či si chudá alebo silnejšia postava,no aby si bola zdravá.

titi...

Ked sa dobre pamätám tak ked moja dcérka bola bábätko tak jej tiež vypísali Maltofer,ale kvapky.Jej pomohli tie kvapky tak myslim že pomôžu aj tabletky.Na to sa už nepamätám asi 2-3 mesiace to mala brať.