Tehotne starsie zeny

julinaa

pozerám antik, že si akási veľmi múdra:-)),,keby sa ten kaz dal zaplomb.,, tak mi nebude trhať zubár zub, nemyslíš?
pekný deň

antik

S jednym kazom sa nechodi trhat zub, jeden kaz sa zaplombuje. Nuz ked niekto sulozi, je isty predpoklad, ze sa cosi moze aj stat. Ja som za posledny rok nemala ziaden kaz, na prehliadky chodim kazdeho polroka.

julinaa

antik, ja som nemohla tušiť že otehotnem
staršia niesom
a že mám jeden kaz..
keby každá tehotná žena mala super chrup, tak by počas tehotenstva nemuseli absolvovať prehliadku, nemyslíš?

antik

julinaa zuby si si mala dat do poriadku pred otehotnenim! starsie by mali mat viac rozumu...to iste. akurat tak vrasok:)) V kazdom pripade si daj ten zub vytrhnut, neviem, ako by to mohlo plodu ublizit, skor mu ublizi, ked je tam kaz, zapal, ktory sa siri krvou do tela.

julinaa

tehulky..a ako ste sa cítili počas tehotenstva?? a aký ste mali tlak?? nekolísal vám?
ozaj čaká ma trhanie zubu, a neviem, či to neuškodí bábätku, -nemáte s tým niektorá skúsenosť?

evelínka55

ja som svoje tretie dieťa porodila po 39.
Môžem povedať, že matersvo som si doslova užívala. Moje spolužiačky už mali vnúčatá a ja dieťa. Bolo to to najlepšie, čo som si mohla priať. Staršie deti boli už odrastené, pomáhali mi a ja som mala veľa času pre seba a dieťa.
Netreba sa báť tehotenstva okolo 40.

mamia

poznam u nas jednu, co rodila 41 r.svoje druhe dieta, ma dospelu dceru, po ktorej nemohla otehotniet a toto ich prekvapilo, milo, male uz bude mat teraz rok