aké máte skúsenosti po vysadení antikoncepcie?

Heatherka

jankaaaaa jaj lebo v tej teme si pisala,ze do dvoch mesiacov si chudla zo 67 na 60....nie 3-4, ale to je jedno.sa pytam,lebo ja za mesiac a pol vysadzam HAK a som neskutocne naliata vodou. sice som dost schudla kvoli zdrav.problemom ale percentualne mam v sebe vela vody. som myslela, ze po vysadeni to pojde rychlo prec.

Evita111

Kakája ahoj. Ty už ju berieš 6 rokov a máš 21?? lebo ja ju beriem od 17 a mám 21 tiež a už to mi príde, že som zbytočne začala veľmi skoro.. Lebo v poslednej dobe ma to dosť trápi, že som bola riadna krava, keď som tak skoro začínala. Všade čítam, že v takom nizkom veku začať je najhoršie. Tak som z toho trochu na nervy..:(

jankaaaaaaaaa

ja som schudla 7kil asi za 3-4 mesiace. a to som schudla zadrzanu vodu a navyse som sa uz tak velmi neprejedela ako pocas brania hak. ked som uzivala hak som mala strasnu chut do jedla neustale, po vysadeni sa to dalo do normalu

Heatherka

jankaaaaaaaaa v jednej teme si pisala, ze po vysadeni si schudla 7kg.to si za mesiac a pol potom schudla naraz tych 7 kil? bez obmedzovania? ci sa ti radiklane znizila chut do jedla ?

mufito

tiez som uzivala hak co mala vedlajsie ucinky (bolesti hlavy, naladovost, pocit uzkosti) potom som roky uzivala Minervu s tou som sa citila dobre ani som nevedela ze ju uzivam. Len horsie je to teraz. Ale zavisi od organizmu. Kazdy sa s tym inak vyrovna. Niekto po vysadeni nezaznamenal ziadnu zmenu.

jajka001_

po vysadeni triregolu som nemala absolutne ziadne nasledky. a to som ho uzivala osem rokov. diane "len" tri roky a nasledky tam boli, ale je to pochopitelne kedze diane je cielene predpisovane na akne a ma vysoku hladinu hormonov. po vysadeni lindynette som citila akurat tak ulavu lebo ta mala vedlajsie ucinky uz pocas uzivania (bolesti hlavy, podbruska, naladovost, depresie).tu som uzivala tusim polroka.

mufito

no tie co nemaju vazne problemy su ozaj zo stastnej skupiny. Ale to zavisi od veku uzivania. Hlavne my co mame do 30 rokov. HAK je vazny zasah do organizmu a niektore zeny maju ovela vacsie zdravotne problemy ako len vypadavanie vlasov a akne. Zeny co uzivali HAK viac ako 5 rokov sa doslova spamatavaju z jej ucinkov, mimo toho, ze niektorym sa nepodarilo otehotniet ani do 3 rokov po vysadeni. Ja uz nastastie nebojujem z nafuknutym bruchom ale menstruaciu stale nemam a akne pretrvava. Som rok bez uzivania. Len jednu vec lutujem, ked som si dala predpisat prve balenie skoda, ze mi s nim vtedy niekto netresol poriadne po hlave.

Kakája

Ahojte mám 21 rokov a HAK beriem 6 rokov. Raz som vysadila na mesiac no musela som ju začať znovu brať lebo som vôbec nedostala menštruáciu, vlasy mi hrozne vypadávali a úplne mi splasli prsia. No teraz som pevne rozhodnutá že ju vysadím. Dnes je to druhý deň tak budem dúfať že sa veľmi nevytrápim.

maruska123

tpch tiez si myslim...asi nejaky zazrak...ale ja som nemala problemy ani po zacati uzivania..ja som ani nevedela, ze nieco uzivam..len potom som zmenila hak a dost som pribrala, pri tej predchadzajucej vobec..tak som sa nastvala a vysadila..ale inak som fakt nemala ziadne vedlajsie ucinky