su aj chlapi zlatokopi?

Príspevok v téme: su aj chlapi zlatokopi?
financia

Myslite si, ze aj chlapi idu po peniazoch? Ide totiz o to, ze kym som mala lepsiu poziciu, zarabala celkom dobre prachy, vtedy sa na mna nalepil moj byvaly frajer. Potom prisla kriza a mna, zial, presunuli na nizsiu poziciu a plat mi dost klesol. O mesiac na to sa so mnou frajer rozisiel. Cize ja si myslim, ze aj mnohi chlapi su zlatokopi, nielen zeny. Podelte sa, ak mate podobne skusenosti, vdaka.

uhlie

Pozri,

su hlas. Niektori muzi su tiez zlatokopy, ale je ich ovela menej ,ako zien. Vseobecne sa to o muzoch povedat neda.

Eva531

Áno, platí to aj o niektorých mužoch. Napríklad moja sestra má takého frajera. Keď vyšla zo školy a začala zarábať peniaze, on ešte stále chodil do školy, nakoľko je od nej mladší a sústavne si od nej požičiaval peniaze, ale nikdy jej ich nevrátil, lebo všetko minul na cigarety a okrem toho hral na automatoch. Keď jej už bol dĺžny 5000 Sk a ona bola deň pred výplatou, tak uvidela, že majú v akcii nejakú vec, ktorú si chcela kúpiť. Tá vec stála 500 Sk a akcia trvala posledný deň. Sestra sa vtedy spýtala frajera, či by jej nemohol požičať 500 Sk, že ona mu ich na druhý deň po výplate vráti. A on jej na to povedal: "Cica, to sú tvoje sračky!" Každá normálna baba by sa s takým chalanom rozišla, ale moja sestra je slepo zaľúbená, je s ním už asi 10 rokov a stále mu požičiava peniaze. On síce zarába, ale vždy všetko oplieska na cigarety a na automaty. Raz vošiel do predajne Orange, kúpil si tam na paušál najnovšiu Nokiu, potom telefón predal a paušál neplatil. Potom vošiel do predajne T-mobile a urobil to isté. Keď už mal u každého operátora dlh vo výške 10 000 Sk, začali mu chodiť výhražné listy a moja sestra to zbadala, tak začala zaňho splácať dlhy a platiť paušál. Nikdy si zo svojej výplaty nekúpila nič pre seba, nikdy si nič nedopriala, ale keď milostivý pán vyhlásil, že chce notebook na splátky, tak jej povedal: "Cica, zober to na svoje meno!" A ona z toho notebooku nič nemá, ale spláca ho zo svojich peňazí. To, že sa so svojím frajerom nerozíde, je jej vlastná hlúposť a naivita, na ktorú ona ešte kruto doplatí, ale komu niet rady, tomu niet pomoci.