Predcasna ejakulacia

Príspevok v téme: Predcasna ejakulacia
Ach jaj 8

tak dobry vecer chcel by som vas oboznamit s mojim pripadom moja ejakulacia bola v poriadku 30 min najmenej :) potom prisli psychicke problemi dostal som lieky volaju sa cymbalta zo zaciatku ako som ich uzival uff trvalo to aj dlchsie aj hod... neskor po takom mesaici dvoch uzivanie to trvalo aj 2 h proste nie a nie dosiahnut ejakulaciu no prislo obmedzenie liekov a to v podobe kazdy druhy den zo zaciatku to bolo tak ze ten den ked som nejedol som ejakuloval hned behom 5 min a v den ked som jedol liek zas nekonecne cakanie .. ale teraz je to uz jedno ci zjem ci nezjem stale to trva niekedy ani nie 5 min sam sebe nechapem a dost ma to stve a hlavne skrs moju priatelku dost by mi pomohol nejaky odborny nazor dakujem

egesko

Tak 30 minutova ejakulacia to uz hej kde sa na teba hrabu bezni smrtelnici ktori maju ejakulaciu len 10 minut :))))

kkkkk

odborny nazor tu asi nedostanes ale ako som sa o tom lieku docital sposobuje citujem z webu:"Some sexual side effects of Cymbalta may include a decreased sex drive, ejaculation problems, and impotence" (sposobuje skratenie vydrze v posteli, problemy s orgazmom a impotenciu) byt tebou navstivim doktora ktory ti ich predpisal..