strach

Príspevok v téme: strach
slavena

Ahojte vsetci, pred nedavnom som pisala co sa mi v zivote za dva roky stalo. kto ma pozna tak vie. Bolo mi uz super a dnes zase. Cez den som sa strasne rozculila koli malej 3 rocnej dcere z ktorej som uz fakt na dranc. V noci strasne zle spi, bucha nohami o postielku a doslova zavija. Bud sa jej nieco zle sniva, ja neviem. Ja sa strasne nalakam a stres a strach ma ovlada, nemozem spat, neda mi dychat. Zacala chodit do skolky a to uz druhy krat je chora. Ked nebola doma, ale v skolke, tak dobre som spavala a i ona. Nechce tam chodit. Rano sa hned rozculim, lebo placom ideme do skolky. Ked pridem po nu zase jej neni rady. Ja neviem, poradte.

slavena

A teraz zase mame problem so socialkou. Ma nedoplatky, len je to tak ze chybu ja nemam, ale oni tam maju riadny bordel. Uz sme mali vela krat kontroly a vzdy v poriadku. Nikdy ma nepochvalil. No co uz, musim s tym zit. Ved ho mam rada aj ked je taky, aky je.

slavena

Dik, ved ja sa snazim ako viem. To som mala este suseda alkoholika, ktory nedavno zomrel, otca ktory psychicky ma tyral od mala. Ja viem ze zo smrti sa nesmie radovat, ale mne strasne odlahlo. No a s otcom uz je to lepsie, aj pokecame, len robim mu uctovnictvo a ked niekde najde chybu tak to je hroza zvladnut. To som v strese ked to riesim stale. A ta mala certica akurat je hore, lebo vraj ju boli brusko. No hroza. Uz vie ze ide do skolky tak zase si vymysla. Ja neviem ci nahodou si nevydobila tu velku 40 teplotu aj sama aby tam nesla. Ja fakt uz neviem. Zo zaciatku sa strasne radovala a teraz tam nechce ist. Jedna psychologicka mi poradila, aby som postupne vsetko zahadzovala do smetneho kosa a ono to prejde. Musim sa s tym vyrovnat, len ja uz niekedy nevladzem.

bingham

Chapem je to tazke, ale zivot ide dalej a ty musis ist tiez....

Pozri mas doma malu certicu :))), ktora ta potrebuje - tak mysli hlavne na nu.... a ked vystraja svoje kusky, tak zachovaj chladnu hlavu !!!! a ries to s kludom....

Este raz - mas to tazke, ale si silna holka tak bojuj, drzim ti palce

slavena

Tak prezila som toho vela, vela umrtia v rodine, Zofia Bosniakova a moj bratranec, 4 operacie z toho 1 potrat, dcera ktora nechce chodit do skolky, muz na nocnych i denných, ja som stale sama.

bingham

Noo Slavena je sice neviem co sa ti stalo za tie 2 roky, ale mam pocit ze nezvladas stresove situacie - a to urcite neprospieva ani dcerke....