orgazmus?

Príspevok v téme: orgazmus?
luss

Mam uz 26 rokov a aktivny sex mam len iba 2 roky, ale orgazmus som este nezazila. Co ma velmi trapi aj kvoli partnerovi, ktoreho zboznujem. Neviem co je to so mnou..nie som tak citliva na dotyky svojho tela ako kazda zena..
Moze to byt aj tym, ze som tak dlho cakala? To neviem...Iba verim, ze sa to casom zmeni...ani nie kvoli sebe ako kvoli partnerovi...:(

Ma/la s tym niekto podobnu skusenost?

dfthtz

ani ja nemam orgazmus pri sexe no a co ?ved su aj ine sposoby tak naco to riesit ?mne to absolutne nevadi ..ked niekedy bude aj vaginalny bude ked nie tak nie ..svet sa nezruuuti..

luss

moj partner je uspokojeny z kazdej strany a on tiez robi co sa da...viem, ze problem je len vo mne...mnohi hovoria ze je to psychika, co nevylucujem ...mozno ocakavam velke veci a aj sa snazim na to nemysliet, iba sa vzivat.. Citala som ze niektore zeny dosiahnu orgazmus az v neskorsom veku...ale tiez uz niesom najmladsia...Doktor mi povedal, ze mam maternicu posunutu dozadu, co si nemyslim ze v tom bude problem..

Predtym som sa nad tym tak nezamyslala ako teraz a chcela by som zacat veci riesit, lebo neviem ci je dobre cakat.

Vie niekto dobry kontakt na odbornika?

Fallo

Je dolezite spoznat svoje telo a orgazmus je to naj co clovek musi spoznat tym co mu sedi a vzrusi ho.....
Skus sa sustredit pri sexe len na seba a vnimat pohyb penisu....
Prezivaj to a uspech sa dostavi....
Pripadne zajdi za lekarom....moze to byt aj iny dovod...psychicky.

AdamKrt

Skus viac spoznat svoje telo cez masturbaciu. Plus, nech sa priatel viac snazi. Ono zmierit sa s tym, ze on Ti nevie urobit dobre, je celkom lahke :)

elan

orientuj partnera na drazdenie na klitorise prstom pocas dlhsej predohry, od jemneho drazdenia s postupnym zvysovanim intenzity. Nechaj tomu volny priebeh až do uplneho vyvrcholenia, nesustred sa myslou na dosiahnutie orgazmu, je to vsetko predsa o pocitoch. k penetracii nech partner pristupi az po tvojom vyvrcholeni