Orbitrek

hanna21

moja sesterka na tom kraaaasne schudla za 10 mesiacov 9 kil...a vyzera ako modelka...cvicila...kazdy druhy den 45 minut...
ja som tiez tak zacala...a je podla mna dolezite, aby clovek pri tom pozeral na nieco vyzualne..lebo ak len pocuvame hudbu, tak to ide strasne pomalicky...
a ja musim pozerat pri tom film na pocitaci..alebo dvd...lebo vtedy nie su ziadne reklamy...tak ma nema co rzptylovat;))

Elwine

no mne neprejde ani 10 min, nech si pustim hocico :/ jednoducho ma ten stereotyp ubija, aj ked by som cvicila na nom rada, radsej volim kolektivne cvicenie vo fitku

luckapsst1

ano, je to makačka a nuda pri tom, ale ako som si to premiestnila pred tv, tak ani neviem ako mi tych 30min. prejde

bara017

ahojte, ja som tiez na orbitreku fajn schudla, potom prislo pekne pocasie jar, leto tak som zacala behavat to ucinkuje este lepsie no ale teraz prisla zimisko tak sa zase vratim k staremu dobremu orbitreku, dnes si dam pekne 40min. Uz sa tesim.. Behat po vonka teraz, to uz je na chorobu:(

lienka lenka

makačka, ale vidieť výsledky! aj ja ho mám doma, moc ma nebaví ale inšpiruje ma kamarátka ktorá na tom krásne schudla!

bazalka

Ja cvičím 2x do týždňa po 30 min. a 1x do týždňa 45 min. Stačí mi to. Neviem, či sa tým dá schudnúť, ale spevňuje mi to svalstvo a kondička tiež nie je na zahodenie