Pocit na zvracanie

Príspevok v téme: Pocit na zvracanie
Gerbil

Zdravím,
už niekoľko mesiacov trpím ráno pocitmi na zvracanie, kedy musím bojovať, aby som do seba dostal čo i len šálku ovsených vločiek s jablkom a nevyvrátil to zo seba. Niekedy sa poobede žalúdok ukľudní a môžem pojesť prakticky čokoľvek, no často problémy pretrvávajú i neskôr. Zo skúsenosti viem, že i len mierne podnety na stres a nekľud vedia náramne zvýrazniť tieto problémy, no nie som schopný sa im vyhnúť.

Podľa gastroenterologického vyšetrenia mám nadmerné množstvo žĺču (žlčové jazierko) a bola mi odporučená šetriaca diéta. Podľa ultrasonografického vyšetrenia je všetko v poriadku. Podľa situácie beriem liek Ganaton.

Problémy sa objavili cez leto, kedy som ráno chodieval do posilňovne. Začal som vtedy konzumovať srvátku, glukózu a pod. + kapsule B Complex, omega 3 mastne kyseliny a ine. Vsetkych praskov na naberanie hmoty som sa uz davno zbavil, no problemy pretrvavaju a čím skôr ráno vstanem, tým sú horšie. Je možné, že aj tabletky ako vitamíny, ženšen a pod. by mohli takto žalúdok dráždiť?
Ak niekto pozná riešenie môjho problému, veľmi rád a vďačne ho uvítam. :)