ako obmedzit pocit hladu

Príspevok v téme: ako obmedzit pocit hladu
a_n_k_a

neviete niekto nejake nápoje,kt. sa predavaju aj ako "zazracne",ze z toho schudnete.
ja chcem len nieco,co potlaci pocit hladu,lebo jekm poriadne ,rano,na obed vecer,atd. ale stale som hladna...naranajkujem sa a po polhodine som zase hladna a tak to ide za kazdym jedlo. nechapem to,pretym sa mi take nestalo,to len posledny mesiac. vie niekto poradit?

RNG

potlacenie pocitu hladu sa da ciastocne octami,teobroma cacao, satierol, vytazkami z roznych kaktusovych ako napr nopal a hlavne hodia gordonii.
Samozrejme na ucinok potrebujes dost velke davky, ktore v beznych doplnkoch obvykle nie su.

V Peru na to pouzivaju zutie listov coca, co je inde na svete samozrejme zakazane.To som spomenul ako perlicku a sam v Peru aj osobne vyskusal, naozaj to potlaci pocit hladu a zvysi tep srdca, cim sa zlepsi okyslicovanie v tele, co tam pri velkych nadmorskych vyskach pre nas, dolnozemcov, je absolutne potrebne pre akukolvek telesnu aktivitu, hoci len vystupenie po niekolkych schodoch.

barbinka

ja som mala tiež takýto hlad stále, keď som brala HAK cilest, bolo to asi 6 rokov dozadu a mala som aj iné problémy s ňou. Po vysadení som sa postupne vrátila do normálu.

a_n_k_a

mary-anne to akoze fakt? nemyslim si,ze to pomhala lebo zuvacku mam stale.

jajka,no nie(aspon som si nic take nevsimla)