Opustil som priatelku po dvoch rokoch

Príspevok v téme: Opustil som priatelku po dvoch rokoch
Alty

predstavoval som si s ňou budúcnosť a určite som ju miloval no už som nezvládal jej správanie a ona orčite moje cítil som,že náš vsťah sa rúti do záhuby bolo to prestrašne bolestivé cítenie.A aj napriek tomu,že nesuhlasila s rozchodom a to sme sa rozchádzali už pravidelne, cítim, že aj prenu to moje rozhodnutie o odchode bolo to najlepšie čo som pre nu mohol urobit.Viem ,že teraz to možno tak nepocituje ale určite v buducnosti to moje rozhodnutie ocení a hlavne asi vtedy ked si nájde tu velkú lásku o ktorej sniva.plačem ked tieto riadky píšem tak velmi som si predstavoval s nou budúcnost ja možno asi viac ako ona a napokon som ju opustil.Nevidím na písmenka.

Alty

Katty 192 veruže ma to napadlo.Ale chcel by som vedieť na čo narážaš ty Katty prečo jej to bolo potrebné podla teba.

Alty

Bingham bohove si ma pobavil ozaj kiež by to bolo u mna také jednoduché isť za druhou ženou umna to nejde nemám na to charakter.

Alty

Niežeby som jej to neželal ale budem šťastný ked budem vedieť,že je šťastná. Zatial nechcem vediet o nej ale nič a mrzí ma to.Katty192 tvoje slová ma veľmi potešil.