Vyuzil ma a odkopol

Príspevok v téme: Vyuzil ma a odkopol
NAIVKA

Laska na inzerat. Feromony, chvenie v zaludku, 2 dni spolu na hoteli, planovanie spolocnej buducnosti. Mali sme po 2 dnoch sex bez ochrany, ved deti sa nedaju robit cez prezervativ.
Teraz mi zostali len oci pre plac. okrem toho je cudzinec, tak budem rada, ak nebudem mat aids. uz ani nepise, obcas mi odpovie na telefonat. bola som tak strasne naivna. aj vam sa take nieco stalo? mam 31 rokov, blondinka dlhovlasa, kočka

[zruseny1]

ty, ale toto bude original NAIVKA..cislo IP pred bodkou je to iste :D to za bodkou sa moze menit..aspon u mna je to tak

[zruseny1]

:D:D keby sa vsetky tie NAIVKY co tu pisu dali dokopy bola by z toho super komedia... teda... fakt..nejak sa mi nezda, ze toto je pribeh, iba jedneho cloveka,
pise tu za nu viacero ludi?? :)) ale mozem sa kludne aj mylit :D

NAIVKA

caute. no mam novinky prekvapujuce. Svajciar sa zacal vtierat, poslal mi dnes svoje 3 nahe fotky, ale mam ho v pazi a jeho nechutne tucne fotky som rozposlala kamoskam. a ze si mam nainstalovat daky webovy messanger a ze sa budeme tak navzajom obnazovat. a ze ci moze o tyzden prist a budeme cely tyzden iba ficken. tudle, povedala som mu ze sorry, ale ze idem na dovolenku do Karibiku, ze nemam zaujem. treba byt na chlapov hnusni, to jedine na nich plati. a este sa pytal, ze kedy budem mat ovulaciu, ze skusime znovu tie dvojicky.