sex po svadbe?

Príspevok v téme: sex po svadbe?
mikuska90

som veriaca,ale len posledne tyzdne ma to tak dost chytilo...zacinam rozmyslat o bozich prikazaniach a teda aj o smilstve,ci je lepsie so sexom pockat do svadby....ale vezme si ma niekto?existuju v tejto dobe chlapi,muzi ktori su na tom podobne?alebo je to len akasi krestanska naivita?kde pozriem tam same rozchody,rozvody,kazdy kazdeho podvadza.....co je vlastne laska??ako ju nadobudnut?ako budem vediet ze je ta prava???

AdamKrt

fixka:

ano, keby na tom trvala, tak by som to akceptoval, az po svadbe.

Ono zas to netreba precenovat. Clovek je tvor ucenlivy a ze by nieco hned aj nefungovalo, to neznamena, ze by to fungovat nemohlo, keby to clovek skusal a cvicil...

fixka

adamkrt no to je sice pekne ked si s niekym dobre rozumies a funguje vam to aj v posteli, ale bohuzial malokedy je to vyrovnane. uprimne a ty by si si zobral za manzelku holku s ktorou by si predtym nespal a dufal ze aj sex po svadbe bude taky dobry ako si rozumiete, a ak by nebol tak by si ho zlepsoval dalsich 10 rokov? tak to by bola ina trpezlivost.

egresko

malaam UTFG toto nie je zakaldna skola.

Podstatne je ze tvrdenia ktore by mali ukazat nejaku korelaciu medzi predmanzelskym sexom a kvaltinejsim , manzelskym zivotom jednoducho neexistuju. PRavda je taka ze ludia beruci sa len pre sex, napr je tehotna tak sa musia vziat, su vacsinou ludia ktorych manzelstvo dlhu trvacnost nema. A kvlaitu tiez nie.

AdamKrt

Ludia casto nevedia pochopit, ze kvantita vztahov neznamena kvalitu. Pretoze clovek to vnima iba velmi povrchne a je stale nespokojny. Kto je spokojny s malom, vie byt stastny.

X krat som sa v zivote presvedcil, ze cim viac toho clovek chce, tym je nespokojnejsi. Volakedy som casto sledoval TV. Pozeral vela filmov, DVD atd. Lenze potom uz bol toho clovek taky presyteny, ze vo vsetkom hladal chybu, s nicim nebol spokojny. Teraz si to davam menej casto, nemusim vidiet kazdu novinku a vychutnavam si to viac. A tak isto v zivote. Menej je niekedy viac...

AdamKrt

No, zhnusit sa Ti nemusi ak vies ako na to.

Je to ako s chlebom. Ked je chlieb moc vyrazny, tak raz za cas je chutny. Ale kazdy den sa preje. Ak je moc mdly, tak nema chute a zhnusi sa velmi rychlo. Pokial je taky akurat, ze dokaze sa vychutnat aj same, ale zase neprehlusi chut prilohy, tak je to idealne na kazdodenny chlebik. Pretoze chlebik sa vacsinou neje sam, ale s nejakou oblohou.

No a vacsina ludi je chlebik denne, alebo skoro denne roky rokuce a nepreje sa im.
------
Takze ak je to vsetko vyvazene, tak si to staci len dobre ochutit... :)

Fallo

Len problem,ze to plati aj opacne...co ti chutilo..neskor sa ti zhnusí....
Ale asi to tu nevyriesime...kto si ako ustelie..tak bude spat.

AdamKrt

Mna by zaujimalo, ako to myslite s tym vyskusanim.

Ono u ziadneho paru to nemusi znamenat, ze nieco aj po vyskusani je dobre. Ale da sa zlepsovat a co zo zaciatku bola pohroma moze byt po par mesiacoch uzasne...

To neni ako rozok, ze zahryznes a povies, chuti - nechuti.

Iste, mozete najst niekoho s kym sa sexualne zohrate rychlejsie. Ale neni lepsie mat partnera s ktorym si rozumiete velmi dobre a s tym sexom sa to urovna, ked sa budete obaja snazit ? Predsa nikto uceny z neba nespadol :)

fixka

nejde o statistiky rozvodovosti ale ci vam to bude klapat v posteli alebo nie, ked nevyskusas nevies, len to som chcela napisat. inak je to kazdeho osobna vec, pre mna nesexujte aj cely zivot :o)

malaalam.

egresko, posli mi link kde je percentualne zobrazenie rozvodov manzelstiev, ktorych partneri spavali spolu pred a po svadbe:) dik