vzrusila som sa pocas gyn. vysetrenia.....pomoc

Príspevok v téme: vzrusila som sa pocas gyn. vysetrenia.....pomoc
753951234569

chcem vas odbornikov gynekologov poprosit o radu pomoc... naposledy ked som bola na vysetreni citila som ako moje telo na to reagovalo bola som vzrusena myslim si ze si to vsimla aj lekarka a som z toho velmi znechutena a zufala telu clovek nerozkaze .. nechapem preco sa to deje a ako je to mozne pomozte mi ....stalo sa to aj vam... ako mam s tim zit a boojovat proti tomu tam dolu som velmi citliva ..... je to vobec v norme.....aj ked spim s partnerom obycajne mam do 3 min. orgazmus a casto je ich viac za jednu suloz... uff pomocccccc

jajka001_

753951234569
teraz si vydesila vsetkych muzov, ktori trpia strachom z toho, co robia gynekologovia ich frajerkam a manzelkam

normalne to teda nie, pre mna je to neprijemne az bolestive. na druhej strane, mozes byt rada, o negativny zazitok menej.

gynekna

753951234569
to, že máš orgazmus viac krát za jednu súlož je normálne, ale mať ho počas vyšetrenia sa mi normálne nezdá. A ani si to neviem predstaviť. Ja tŕpnem, kedy zleziem dole a v konečnom dôsledku je vyšetrenie pre mňa dosť bolestivé na to, aby som čo i len uvažovala nad vzrušením. Čo ja viem, myslím, že máš asi ešte málo rokov a búria sa ti hormóny.