Pribrala som

bombula23

PROSIM PORADTE MI NIEKTO....MAM VEEELIKY PROBLEM, BOLA SOM RIADNE TUCNA, PODARILO SA MI SCHUDNUT ISTY CAS SOM MALA 56 KIL ANI NEVIEM PRESNE KOLKO SOM SCHUDLA ALE BOLO TO DOST, ZACALA SOM CVICIT VIAC MENEJ OBMEDZOVAT SA V JEDLE NEJEDLA SOM PO 17, ALE TERAZ MAM POCIT ZE SA AJ TRAPIM PRE JEDNEHO CHALANA ... PRIBRALA SOM 10 KIL TERAZ MAM 66 KIL ALE SAMA SA NECITIM DOBRE... SOM SI VEDOMA ZE SOM V POSLEDNEJ DOBE VIAC KRAT PREHNALA MALA SOM VELKU CHUT JEST A JEDLA SOM....A TERAZ MAM VELIKE VYCITKY BOJIM SA NECHCEM NASPAT PRIBRAT co mam robit....ako sa vratit na vaho okolo 58-60 da sa to...? normalne mam z toho depresiu.... velmi sa bojiiim .... :-((( prosim odpise niekto co robit....prosim

mnamka257

to sa ti len vyvija telo.budes aspon zenskejsia.nedrz dietu, ale zdravo sa stravuj a cvic-ale ziadna dieta..a nestresuj kvoli par kilam

j-a-n-e

Presne tak, je to normalne,,,,pokial nepriberas nejak vyrazne...Tiez odporucam rozhodne nedrzat diety,,radsej sa prihlas na nejaky sport, aerobik alebo nieco podobne aktivne :) pomoze ti to dostat vahu do spravnej roviny a budes zdrava a o postave ani nehovorim :) drzim palce

Elwine

je to uplne normalne, aj ked sa stravujes stale rovnako tak tvoje telo prechadza zmenami - jednoducho dospievas :)

Fallo

Ak tvrdis,ze strava sa nezmenila...bude to len hormonalna zmena v tvojom veku. je to bezne a casom sa to upraví samo.
Papaj zeleninu,ovocie a biele maso a odstran cokoladu...aj koli pleti.

alzbee

V puberte ziadne diety nedrz, lebo si dokazis cely organizmus...nadalej sa aj normalne zdravo stravuj...si vo veku, ked je normalne, ze sa ti postava meni...