ako je to s vypovedou?

salatka

mandarinka... samozerejme, ze tu nahradu si on hlada sam ..co ty s tym mas spolocne? ved ty podnik nevedies, ale on ... cize je to len na jeho pleciach .. ty ak sa inak nedohodnete dostanes tu 2mesacnu vypovednu lehotu, pocas ktorej si on za teba najde nahradu ... a coho sa tak bojis, ved ludia prichadzaju a odchadzaju z podniku ... prijimaju sa a davaju vypovede.to je normalne

mandarinka2

mam z toho sice obavy, lebo sef ani kolegyna nic netusia, bude to ako blesk z jasneho neba- a vobec neviem, ako na to

salatka

plat dostavas pocas plynutia vypovednej lehoty rovnaku ako si mala doteraz a nemusis sa ty odnikial odhlasovat, to urobi zamestnavatel ... a kedze vypoved chces dat ty, tak si ju aj napis sama...

mandarinka2

jajka,to mi je jasne, o tom viem.:)
a pocas vypovednej lehoty dostavam plat- minimalnu mzdu, ci taku istu, co doteraz?
lenze co mam robit? z uradov ma odhlasi on, ci sa mam ja? a vypoved mu mam napisat, ci staci ustne, ci ako?

jajka001

ak ti neda vypoved dohodou, tak budes musiet tam este ostat dva mesiace, co je vypovedna doba, a ta zacina plynut od prveho dna mesiaca nasledujuceho po dni podania vypovede