je tehotna ? strasny strach

Príspevok v téme: je tehotna ? strasny strach
Ach jaj 888

tak chcel by som sa opytat aka je sanca ze moja priatelka otehotnela milovali sme sa vela krat ale nikdy som sa do nej nespravil aka je sanca ze je tehotna ? teraz posledny krat mala strasne vytoky jej mame sa snivalo o rybach zatial jej to vzdy vyslo ked sa jej to snivalo prisiel novy clen do rodiny som strasne mimo niesom si ani isty ci som sa do nej nahodou neurobil najhorsie na tom je to ze sme spolu rok ale nikto o tom nevie strasne ju milujem ale je to moja stratena sesternica :( som naozaj zufaly neviem co mam robit a tobož co ma robit ona do kolkatich dni sa da zrusit tehotenstvo alebo akym sposobom sa to da zrusit ?

Ach jaj 888

Ja som nikdy nerozmyslal o potrate vela krat sme sa o tom aj rozpravali a vzdy mi priatelka povedala ze keby sa nahodou nieco stalo tak nikdy neznici nieci zivot pre nasu chybu ona je z katolickej rodiny ani by jej to nedovovolili ani svedomie by jej to nedovolilo co uz bol som v soku nevedel som co pises ... ak ma este niekto pocit ze mame 15 r tak ho poporosim aby si to nehal pre seba dakujem ... neviem kto sa pytal ale ja som momentalne dostudoval pracu nemam priatelka pracuje v rakusku ...

aluska

nie ja pisem o takych ludoch, a takyc je vela, ktori si povedia: ved co, ved ked budem tehotna tak pojdem na potrat..toto sa mi nepaci...a o vacsinou take pubertiacky takto rozmyslaju..
ja som neni uplne proti potratom, ked proste napr zena nema na to aby dieta vychovala a nemoze jej pomoct ani rodina...

ja som tym chcela napisat ze ked niekto nechce dieta, ma pouzivat antikoncepciu, hocijaku, ale nie tu potom nariekat ze co teraz

darika

aluska
Ja neverim,ze ked sa to uz niekomu stane,je preto,ze sa spoliehal na prerusenie.Proste sa to stalo a clovek,ktory si pytal radu,tu nehlada svoje svedomie.To on ma,inak by tu nepisal.Uvedomil si co sa stalo a deje,tak nie je moc na mieste,aby ho tu teraz niekto sudil.

aluska

ako ja som tiez dlho sexovala s priatelom bez ochrany..tym sa nechvalim..ale robila som to s tym vedomim ze ked sa nieco stane tak budem znasat nasledky a ze si babo vychovam..a to som mala 19 rokov ...a nie ze pojdem na potrat...proste ako mozu byt ludia taki ze su naschval nezodpovedni a spoliehaju sa na potraty?nie ze zabijete plod ale nasledky moze mat aj matka...ved niektorym zenam po potrate sa uz ani nikdy nepodari otehotniet...tak konecne zacnite najprv rozmyslat, az potom konat..ked to ludia robia naopak tak vznikne presne takyto pripad tohto chalana co zalozil tuto temu

aluska

hm tak ak je tehotna...tak pekne a este aj incest...hm pekna rodinka...na to ze ona ma 23 a ty 20 tak teda vela mudrosti nemate..no pekne.....vy si ani dieta nezasluzite...uz len za to tvoje ZRUSENIE...to je videt ze tu je iq velmi male cislo

jara

Nevzdat sa babatka...zrusit tehotenstvo...chlapce, si naozaj mimo, upokoj sa, treba zistit ci je tehotna a potom riesit situaciu, ale uz ju mas vyriesenu, ked sa ani jeden babatka nevzdate...len sa so situaciou chlapsky vyrovnat, ked si sa spraval doteraz ako chlap, tak v tom pokracuj.

za8icka

K tej poslednej tvojej vete sa nejde radsej ani vyjadrovat.....ale najlepsie by bolo keby tvoja sesternica zasla k lekarovi...tam je 100% istota

lucy2201

tak nejprv pišeš že ako sa da "zrušit"tehotenstvo a teraz pišeš že babatka by si sa navzdal a ani ona...pochybujem že maš 20 a ona 23 ked takto zmyšlate...