Ako zhodit z brucha tak,aby som neschudla po celom tele?

Woca

S tou ryzou suhlasim. Mne sa stala taka vec, nechali ma rodicia samu doma isli na 2 mesiace prec a jedine co mi po tyzdni ostalo doma bola ryza, ktoru som jedavala nerada. Ale bola som hladna a peniaze som minula radsej na veci, uvarila som si ju. Prikuchtila som si knej zeleninu co som si zobrala zo zahradky a za ten cas mi brucho o hodny kusok zmenilo tvar, pneumatika zmizla. ;) Lenze teraz doslova zerem vsetko na co mam chut a tak sa k nej idem znova vratit ale dobrovolne ;)

alenka_maxova

brusaky su super...hej...ale malokto ich vie dobre robit. Dvihat sa hore dole zo zeme bez spevnenia brucha ti nic s nim neurobi. Tajomstvo znie - spevnit brucho pri vsetkych cviceniach. Ako cvicit brucho, mozes mrknut na nete. Ale cokolvek budes robit, snaz sa o spevnenie, ako keby si chcela brucho prilepit o chrbat, prosto ho zatlacis akoby do vnutra. Samozrejme nie tak, ze nebudes moct dychat, prave naopak. Ked to urobis spravne, bude sa ti dat dychat uplne normalne.

tá tučná

ahojte mam 88 kg a polka vaky je moje brucho.ked idem po ulici tak sa tvárim že som tehotná ale v realite je to obezita

jankaaaaaaaaa

necitala som vsetky prispevky. ale pri robeni brusakov a zatazovych cvikov na brucho sa svaly na bruchu spevnia, ale nebude ich vidno ked tam bude tuk. na spalovanie tukov treba aerobnu cinnost, ale vtedy sa chudne aj z inych partii.
ale niektore zeny maju proste taku chlapsku postavu. ze su stihle ale maju vleke brucho.. bohuzial.

ah

zuzic 100 brušákov a viac je uplne na nič. KEd robíš poriadne brušáky a poriadnym pravidelným a hlavne presným dýchaním stačia ti 2 serie po 15x s cca jedným 10-30 sec /restom/ každý den a na brucho to uplne stačí.avšak na chudnutie je potreba pohyb čo znamená Chôdza alebo pre vyspelejších aj beh.

Nykita

Súhôasím s Iveta Michael, hlavne v tom, že brušáky ti nepomôžu. Ja som robila rok každý večer a ráno zo 100 brušákov a nepomohlo mi to vôbec. Je pravda, možno že sa mi kúsok bruško spevnilo, ale toť vše.

Iveta Michael

No tak ja pochybujem že schudnúť iba z brucha je možné....keď človek schudne tak je to vidno všade.

Okrem iného mi môžeš veriť že nech sa aj pretrhneš v brušákoch tak z bruška nezhodíš! Neviem prečo je to tak...ale nepomáha to aspoň čo ja poznám ženy ktoré sa takot trápia už dlho...a zbytočne. Lepšie je potom asi to fitness ale aj vynechať niečo z jedla ktoré sa rado ukladá do bruška....