PODVIEDOL MA :(

Príspevok v téme: PODVIEDOL MA :(
bejbyna

Včera som sa dozvedela hroznu spravu...Mám 17 rokov, chodila som pol roka s jednym chalanom...veľmi moc som ho ľúbila..a ešte aj ľúbim..dozvedela som sa ze sa bozkaval s inou babou...Včera sme sa aj rozišli..v dobrom...len môj problém je že ja tak hrozne moc nenávidím to dievča, síce ju vôbec nepoznám ale nenávidím ju...a ešte že ja ho stále ľúbim, tak ako ľúbim jeho som ešte nikoho neľúbila..neviem si predstaviť ako dalej budem bez neho...proste tie pocity sa nedaju ani opisat...je tu niekto kto zažil podobnu situaciu? ako ste sa vyrovanli s podobnymi rozchodmi?

bejbyna

alzbee - a to počas tych 3 mesiacov sa tvoje city nezmenili ? stale ho lubis rovnako? nemas uz taky pocit ze ho lubit prestavas ??

alzbee

bejbyna: mam 20 rokov a od nasho rozchodu presli temer 3 mesiace-odvtedy sme sa nevideli a neboli spolu v kontakte..ale mozno je to tak aj lepsie, ked nebudem o nom nic vediet a nebudeme sa vidiet. Ako sa hovori-zide z oci, zide z mysle...hm, ale kiezby to platilo aj v tomto pripade...

bejbyna

alzbee - a opat mi hovoris ako keby zo srdca:D takisto som nelietala v oblakoch..nebola som naivna, vedela som ze jedneho dna sa proste rozideme...a aj napriek tomu ma to trapi ako keby som s tym nikdy neratala, nedokazem zahodit minulost za hlavu, to sa neda, proste ako mozem človeka, s ktorym som chodila pol roka, ktory bol uz súčast mojho zivota, ako ho môzem len tak vylucit zo dna na den zo svojho zivota?? ...a kolko mas rokov? kolko uz preslo od vasho rozchodu??

alzbee

bejbyna: zialbohu, zrejme tieto pocity zaziva kazdy, kto uprimne lubil...naozaj obdivujem tych, ktori to vsetko dokazu hodit za hlavu..proste ist dalej a zmierit sa so vsetkym. Aj ja si stale vravim, ze mala by som zit pre pritomnost a minulost zahodit za hlavu, pretoze je to nieco, co sice bolo casto aj krasne, ale neda sa to vratit, neda sa to zmenit...no ja stale akoby zijem v tom, ze ved raz sa opat dame dokopy-a pritom viem, ze by to bolo zase o tom istom, zase by sa to pokazilo, lebo ja a on sa k sebe nehodime!...no neuvedomujem si a akoby som si to stale nepripustala, ze je naozaj koniec...ze fakt nastal cas pohnut sa dalej...asi ked budem starsia, tak sa budem na vztahy divat triezvejsie a aj pripadny neuspech brat lahsie. Ale ked nad premyslam, tak ja som nas vztah praveze vzdy brala s triezvou hlavou, nidky som nelietala v oblakoch, vzdy som to brala tak, ze raz sa to moze skoncit...no i napriek tomu, ze som s tym ratala sa mi tazko s tym vyrovnava :(

bejbyna

alzbee - ako keby si to vsetko pisala za mna...tie pocity co si opisala su uplne rovnake ako tie moje...takisto ma predstava ze co ked bude s inou zabija, a takisto o tom nechcem vediet ak s nejakou bude, proste zelam si nech si niekoho najdem skor ako on a potom mi to ze je s inymi nebude vadit...aspon dufam...proste ako keby si mi hovorila zo srdca :D ale som rada ze nas je viac co mame taketo pocity, ono je to potom lahsie:)

alzbee

karkulka7: no ja si stale predstavujem, ako niekde zuruje, bali ine zenske, uziva si s nimi...tyram samu seba takymi myslienkami:( neviem, asi nam neostava nic ine, nez cakat, kym to vsetko preboli..cas (snad) vsetko vylieci...ja sa snazim nanho zabudnut takym stylom, ze si spomeniem na to, preco som sa vo vztahu trapila, preco som s nim uz nechcela byt...no zaroven si spomeniem na tu jeho krasnu tvaricku, ktoru by som tak velmi chcela pobozkat a hladkat ho po hlavke, chrbte...vyobjimat ho a smiat sa spolu s nim...ah jaj...ale musime vztycit hlavu a kracat dalej-minulost nechat za nami a zit pre pritomnost a buducnost...snad sa mi to raz podari, pretoze ja som clovek, ktory nedokaze za minulostou spravit ciaru:(

karkulka7

alzbee ver tomu, ze aj on si urcite spomenie na teba...3 roky nemoze len tak hodit za hlavu...u nas je to tak, ze som sa rozisla ja a on mi stale pise, nech sa vratim...ale snazim sa byt tvrda a aj sa mi to dari. od rozchodu sme sa stretli len raz a poviem ti, tak mi bilo srdce ako nikdy. chcela som ho objat, pobozkat, smiat sa s nim ako kedysi ale namiesto toho som sa snazila tvarit chladne, akoze uz som v pohode...a on si to aj mysli ze to tak je...ale nie je:( chcem sa zalubit do niekoho ineho, pretoze viem ze s tymto by to sice bolo krasne, ale nebola by som skutocne stastna-tiez som sa v poslednom case vztahu viac naplakala ako smiala...no akonahle sa rozpravam s nejakym chalanom, porovnavam ho s byvalym:( to sa neda! co budeme robit?:(