som sa zamiloval, otazka pre baby

Príspevok v téme: som sa zamiloval, otazka pre baby
lik111

viem moc to som nepatri ale..
Zalubil som sa do jedneho dievcata. sme uz dospely :) mam 20 ona 19. nikdy som nemiloval ziadne dievca. problem je v tom ze sa mi vytvoril "blok" v gebuli a mam ju hocikde problem pozvat myslim len dvaja ako rande... samozrejme ked niekde v spolocnosti viaceri nieje problem.. aj som zistil preco mam ten blok, lebo som do nej paf a sa bojim ze nieco pokazim, ked som pozival ine baby nebol problem pretoze o "nic" neslo ale ju milujem... proste neviem ci chapete. nas vztah nieje az tak hlboky... ale v pohode spolu pokecame povtipkujeme atd. popiseme... no oco ide.. chcem jej napisat sms nieco ako ze ju milujem a ze to uz chcem dostat von zo seba, a ze ani necakam nic pozitivne pre mna od nej, ze nech to proste uz vie...

Takze otazka znie: je to az tak trapne jej to napisat? poviem pravdu sam by som nevedel reagovat..Podla mna sa na mna uz nebude "pozerat" ako sa pozera,pretoze jej uz bude blbo v mojej spolocnosti .Uz niesme pubertaci, takze pri vsetkej vaznosti ako by ste to zobrali.. co sa tyka sympatii viem ze som je sympaticky..
btw samozrejme nema chalana..

AdamKrt

To sa da niekoho milovat len z povrchneho poznania ?

Alebo skor ide o to, ze sa Ti paci viac ako ine a buri sa hormon.

alzbee

Urcite jej nepis, ze ju milujes, ked spolu este nechodite!:)) radsej jej napis, ze zrejme si aj sama vsimla, ze ti je sympaticka a tak by si si rad s nou dal stretko, no akosi nemas odvahu sa jej to spytat osobne, a tak radsej volis takuto formu pozvania. A ze budes rad, ak bude suhlasit:))