Krče

mica76

velmi casto mam krce na pravej strane pri rebrach ako je zlcnik,mozno mam nieco so zlcnikom,ale na sone lekar nic nevidel,ma niekto podobny problem-mohol by mi prosim niekto poradit-srdecna vdaka...krce tam mavam ked sa napr.zohnem a potom sa musim rychlo postavit a vystriet,lebo je to velka bolest...dakujem

RNG

delphia, aj nedostatok magnezia to casto sposobuje, naviac aj krce inde v tele(tetania) a arytmia srdca je s jeho nedostatkom spojena
Ja zas idem spat do roboty ,dobru noc.

RNG

casto je to aj z nedostatku inych mineralov najma draslika(kalium) a niekedy aj z vapnika. Ale typoval by son najskor na draslik, lebo toho mame zialbohu skoro vsetci malo. Skus zjest jeden banan za den a ked ti to zmizne, bol to definitivne draslik a odporucam ti solit so solou obsahujucou draslik("sol so znizenym obsahom sodika", pod tym menom ju predavaju napr v Bille)
My pouzvame do varenia zmes KCl a nerafinovanej morskej soli uz roky a v solnicke mam tiez KCl.
Za detstva, najma v lete ked som sa znacne potil som casto dostaval krce do noh, odkedy pouzivame KCl, este som nikdy nemal krc, a to su uz dlhe roky.

mjanik

je tam nahromadený chlad,vyhľadaj akupunktúru,stačí jedna ihla do lýtka a kŕče na jeden ,dva krát zmiznú