tak rychlo leti cas a mi rychlo starneme:-(

Príspevok v téme: tak rychlo leti cas a mi rychlo starneme:-(
castime

tato tema je o tom,ze dost casto myslim na to,ze rychlo leti cas a tym padom my aj starneme.hneva ma to,pretoze je mi luto toho,ze moji blizsky zomru a neskor aj ja.to je to,ze si to neviem predstavit a ide ma z toho porazit,ze sa nieco take musi stat.bojim sa toho:-(naozaj sa bojim.mam 23 a zachvilu 30,potom,40,50,60,70,80..a potom smrt,vazim si zivot a bojim sa smrti ako aj svojej ,tak aj svojich blizskych.bojite sa aj vy,alebo sa zamyslate nad tym?zacala som byt aj velmi citlivy clovek,preto sa s tym moc neviem vyrovnat:-(

eugeniee

Ja nemyslim na to, ze mozem umriet, trapi ma, ze mam starsich rodicov, ktorych vidim velmi malo. Ukrutne ma to depta, ako to uteka. Mam 28. Po detoch este stale netuzim, fakt ma nenaplna tuzbou myslienka s niekym robit ulohy a podobne, brrr. Asi som zvyknuta na pohodlie:)

saska131

castime, ja sa DESIM

desim sa toho ze vsetci musime umriet, desim sa toho ze budem prichadzat o starych rodicov, tety, ujou, vlatsnych rodicov, nedajboze o inych...
milujem zivot, milujem tento svet, milujem moznosti ktore mame.neverim v boha a podla mna smrtou konci absolutne vsetko, proste nicota, ako v bruchu u mami, nic nevidis, nic necitis, nikoho nepocujes.absolutna tma a nevedomost ...
Ako rada by som bola milo prekvapena ze ten "iny" dalsi svet existuje po tej smrti !!!!
presne pre to zijem naplno , na najvyssie obratky, cas travim so svojimi starymi mamami, tetatmi, rodicmi, priatelmi , sesternicami, priatelom...
plnohodnotne, pocuvam,a pocuvaju mna, smejeme sa,behame po vyletoch, chatach,dovolenkach... studujem , pracujem, trenujem male baby, hram aktivne, citam-vela, telku len vynimocne, radsej kino, a chcem , ked raz budem citit ze je ending,aby som vedela ,ze som vsetok cas co mi to bol vymedzeny, vyuzila na plno...

illaja

to castime: najdi si lepsie motto do zivota,uzivaj si zivot plnymi duskami a hlavne nemrhaj casom (ten je aj tak relativny:raz plynie pomaly,raz rychlo-podla toho ako zijes)!Netreba v 23-ke tak hlboko premyslat nad temou CAS,treba zit,tvorit,snazit sa byt uzitocna tam,kde ta potrebuju,davat lasku okoliu a nasledne ju opatovne prijmat....Nerozjimaj,ale zi tak,aby si v pri oslave takej 90-ky,obklopena milujucou rodinou, so spokojnym usmevom na tvari povedala,ze si prezila prekrasny,plnohodnotny zivot-plny lasky a dobrych skutkov,ze si stale vdacna za kazdy den a kazdy okamih,kedy mozes byt so svojimi milovanymi a srdecne pozvala vsetkych pritomnych na pompeznu oslavu svojej 100-ky!A predstv si,ako ta vsetci maju radi a obdivuju!..Co ty na to?...

janka24

ja mám 24, dve detičky 2 a 4 rokov,obaja idu do školky už ,ja do rpace ..a tiež som mamke vravela ako to rýchlo leti ,žes a citim staro a ona ,že ja stara nie som ,iba deti mi vyrastli.-))
a darika to tiež pekne napisala

jajka001

a tie pocity, tie su myslim si, aspon u mna to bolo tak, ze nestihnem VSETKO co som chcela v zivote stihnut. casom sa s tym zmieris, zivot je dlhy a stihnes toho dost, len nesmies cakat ze to pride k tebe same.

jajka001

zujky, tie pocity su normalne :) viem ze sme v tom veku tiez riesili ze aki sme stari - no,oproti 16kam, ano :D to prejde