bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

buchto

..ti vravim az kym neprisla dalsia co som msylel ze ta prava, medzni nimi bolo viac ale to len take na zabitie nudy. takze si pockaj na dalsiu a hlavne to uz nepokaz ;)

buchto

nexus - len nemaj nejak dlho tie caje a vyberaj z takych posantenejsich lebo mozes namotat nejaku co ta bude brat vazne :( a vlastne to ani tak nepomaha ked si spomeniem musi to preboliet a az ked pride dalsia "osudova" tak uz nemyslis na byvalu ale ona pride skor ci neskor ver mi ja som neveril tiez a.. :)

buchto

jezis len ne neurol a podobne davaj si sumive magnezium 2x denne 500mg a bude lepsie ja som tiez nieco take prezil proste klin len klinom vybijes niekedy aj dva kliny.. (teraz aby to nevyznelo eroticky :) ja som mal taku super caju ze potom dve mi trebalo aby som na nu aspon trochu zabudol :(

Mima_282

U mna pridu najhorsie myslienky praveze rano ked vstanem. A od rozchodu uz presli 3 mesiace a stale z toho nie a nie sa dostat :(( co je horsie byvali sa mi vysmieva s jeho terajsou pre ktoru ma nechal :(((( je to hrozne cosi .niekedy by som najradsej zomrela